Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor azzal vagy bunkó, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Ezt magamon is tapasztalom, tetszik egy fiú és bunkó vagyok vele sokszor, de ennek mi értelme?
2017. júl. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még,vagy a stressz :P

Légy vele kedvesebb ha tetszik :) mert így csak azt hiszi , szórakozol vele, és emberszámba sem fog nézni :/

2017. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez,abban az emberben olyan dolog van ami ennyire hatással van rád, de lehet hogy meg se tudod magyarázni.Tipikusan amikor bunkozol és utána elgondolkozol hogy miért csináltad és fogalmad sincs :D
2017. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PACSIII :D

Azt hittem eddig csak èn voltam ilyen szerencsétlen

Kb 1 éve "kinőttem" most meg mindig zavarba vagyok és hebegek habogok ez sem sokkal jobb..

Egyébként szerintem ez olyan mint a fiúknál a haj húzogatás

Meg nekem szerintem az is közre játszott, hogy féltem, hogy megtudja az érzéseimet ezért nem kedves voltam vele hanem inkább bunkóztam

2017. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, te hány èves vagy?

16/l

2017. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel bunkó vagok :D
2017. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól van ez, hogy félnek a lányok és ez úgymond egy eszköz arra, hogy távolságot tartsanak a fiútól. Úgyhogy ez tök érthető reakció :) F
2017. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!