Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelölhetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejelölhetem Facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy srác az általánosból, de én elballagtam, ő meg ott maradt, most 8.-as.

Nem volt facebookja, szóval nem is tudtam bejelölni korábban, most viszont csinált egyet.

A baj csak az, hogy még csak 17 ismerőse van és mindegyik osztálytársa, rokona vagy egy faluban lakik vele.

Szerintetek nem fogja magát hülyén érezni/haragudni rám, hogyha bejelölöm?



2017. júl. 28. 23:43
 1/8 anonim válasza:
85%
nem, ez nem jelent semmit hogy bejelölöd. szerintem nyugodtan jelöld.
2017. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Meg ne haragudj de azért 15 éves létedre nem gondolod, hogy ezeken idiótaság aggódni? Te haragudnál ha valaki bejelölne? Sztem nem. Legalább egy ismerőssel több lesz neki. Hajrá!😂16/L
2017. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én, ha valaki tetszik, akkor nagyon hülye tudok lenni, és, mint látod, ilyen kis ici-pici dolgokon is aggódok:D
2017. júl. 28. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy is! Miért érezné? Ismered, akarsz vele barátkozni, bejelölöd; nincs ebben semmi baj; de ha akarod, még várhatsz egy kicsit, hogy esetleg több ismerőse legyen; szerintem amúgy simán bejelölheted nyugodtan; senki nem tépi le a fejed ezért. Pláne, ha tetszik, hát na! Nyugodtan! Max függőben hagyja, vagy nem jelöl vissza; az osztálytársainak meg simán megmondhatja, hogy honnan ismer téged, és hogy van-e köztetek valami.
2017. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is voltam ilyen de csak legyél magabiztos és cső😊 amúgy #2 vagyok😊
2017. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor holnap bejelölöm, remélem nem lesz semmi baj:)
2017. júl. 29. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el, hogy nem tiltja-e a face szabályzata. De a kisbetűs részeket is.
2017. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha:D

Egyébként pont most jelöltem be, kb 1 perce:)

2017. júl. 29. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!