Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a jó istenbe találjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a jó istenbe találjam meg?

Figyelt kérdés

Segítsetek teljesen kétségbe vagyok esve... Csak évente látom és már megvolt az idei ,mégse köszöntem neki meg semmi. Ő abszolút flegman nézett rám, kivéve egyszer ,amikor egymással szemben ültünk ( kb. 10 méter volt köztünk ) akkor sokszor rám nézett. Vagy észrevette hogy bámulom.

A becenevén , tesoi és a kutyája nevén kívül gyakorlatilag nem tudok róla semmit , csak max még annyit hogy talán zalaegerszegi.

Mit tehetek ? Tudom hogy borzalmasan fogalmaztam meg minden ,tkp. csak ki kéne írnom magamból. Zalaegerszegiek?


2017. júl. 30. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkeresed valahogy a testvéreit?
2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekik is csak a keresztnevüket tudom. Az egyik 5 , a másik 8-10 év körüli
2017. júl. 30. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
szeptemberben, akkor az általános iskolát javaslom :p
2017. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa oda megyek biztos jó lesz ...
2017. júl. 30. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam emberek :D
2017. aug. 14. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
GG :D
2017. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😁
2017. aug. 15. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!