Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság megbocsájtható egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság megbocsájtható egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most nem megcsalásra gondolok. Hanem pl adsz valamit a párodnak kölcsönbe, ő vagy a szülei használják teljes összetörik használhatatlanra. Aztán visszakéred ő visszaadja, utána megkérdezed, hogy törött szét és ő pedig hülyének nézve azt mondja, hogy így adtad neki már oda holott te és a körülötted lévők meg vannak róla gyöződve, hogy ők törték szét.( max 2000 ft lehetett az erteke) de itt most nem arrol van szó, hanem, hogy hülyének nézett, hazudott, és utána dirket terelte a témát.
2017. aug. 1. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
MINDEN hazugság megbocsáthatatlan.
2017. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy tudod mi történt és hogy az ilyeneket nem így kell negoldani. Ha meg nem képes megérteni akkor később se fogja és tudod mi lesz... Hány évesek vagytok?
2017. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18/L vagyok én ő 19/F
2017. aug. 1. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Istenem es ez az uj generacio...

Titeket sem az eszetekert szeret senki.... A kerdes egy 12 eves szinvonalat tukrozi de mindegy egeszsegedre.

Igen megbocsájthato, amugy az is lehet hogy csak poenkodva mondta csak te annyira hulye vagy, hogy nem vetted észre.

2017. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

UTOLSÓ, szerintem te ne a csajt szidjad, én is hü--lyén néztem volna, 22 éves fejemmel, hogy ez mi a F@.SZ ?

és ba--zdmeg, 19 áves srác, ilyet hazudik? szaros két ezres cuccon? O,o ha a kocsidat adod neki oda, amíg elmegy az anyjához meg vissza, szarrá zúzza a lökhárítót, a motor tartó és védő elemet elö , laza pár tíz száz ezres tétel, ha lehet javítani, és akkor is ezt mondaná ez a hü--lyegyerek? O,o ....

2017. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg vegkepp nem er meg nekem egy vitat... Kocsit zuzozz inkabb orulnek hogy eletben maradt egy baleset utan de mindegy, ti ilyenek vagytok.. Te meg a kerdezo, nektek fontosak a vagyoni dolgok annyira hogy akar vitat is inditsatok benne, nem vagyok gazdag de lszarnam mint mondtam konnywn jott konnyen ment , szettorte a kocsim mehetek gyalog legalabb jobban birom majd a turakat.
2017. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem már egyszer kiirtad csak nem ilyen formában, de lehet rosszul emlékszem.

Hát én is kamuztam már barátomnak és már nagyon kezdem megbánni és kezdem ugyérezni hogy elcsesztem és még a bizalmát is megtörtem. De az nem ilyen téma volt.

Ezt ugy kell érteni hogy igy a szemébe nem hazudnék ha én tettem volna tönkre. Szerintem beszéld meg vele. Ha továbbra is tagadja akkor vagy fél vagy nem is tart érdemesnek.

2017. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátom meg, mindegy milyen piti is a dolog.
2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!