Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 éves kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éves kapcsolatban mennyire megbocsájtható, ha egész este egy más lánnyal kavart? Másnap rögtön bevallotta. Jelenleg távkapcsolatban vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
ha eddig komoly jó volt a kapcsolatotok és még nem történt ehhez hasonló, szerintem ez megbocsájtható. hisz egyből elmondta, az ilyen őszinteség sajnos ritka, és a kavarás alatt mi történt? csók vagy szex?
2013. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
távkapcsolat...hiánya van, kevés ez neki
2013. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csók meg tapi. majdnem egész este együtt voltak.
2013. ápr. 5. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
az gáz....
2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2! egyet értek

igaz nem tudom mi történt, de ez nem fog menni, a fizikai kapcsolat hiányzik neki N

2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem megbocsájtható, aki szeret az úgy gondolom nem kavarna mással. Én sem tenném pedig távkapcsolatban élek rég óta. Nem tudnék megbízni benne többé, és akkor már semmi értelme.
2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sajnálom, de ebből már nem igen lesz semmi, következőnek szex lesz N
2013. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt mondta megbánta meg szeret. igazából sztem meg se tudtam volna, ha nem mondja el, de úgy érezte fairnek, ha elmondja. 3 hete nem találkoztunk. szívem szerinte megbocsájtanék, de én is ettől félek, hogy a következő a szex lesz.
2013. ápr. 5. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom van aki ezt nem bírja sokáig. nem elég ez a fajta internetszerelem, meg internetkapcsolat hiába a kamera, nem tudja megfogni a kezed nem tud szexelni veled, nem ugyanaz, mintha ott lenne egy lány aki odabújik hozzá...
2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
távkapcs. hiánya van.. megbocsájtható de minél előbb találkozzatok!
2013. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!