Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolat, de azt hiszem szeretem és többet szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel több, mint két éve se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk/voltunk. Ritkán találkozunk, évente egyszer-kétszer, de akkor mindig összekeveredünk (nem feküdtünk még le). Mindig mielott hazajön, rámír előtte egy-két héttel... Tavaly meztelen képet kért rólam, de mivel nem küldtem neki, összevesztünk. Mondtam h csak úgy érzem megakar fektetni aztán ennyi. Természetesen tagadta. Nem is beszéltünk 11 hónapig. Aztan idén májusban is hazajött, es történtek a szokásos dolgok. Aztán megint meztelen képet kért... Megint összevesztünk, és letiltott snap chatről is és instagramról is (igen, tudom, hatalmas problemak...) Azt is tudom h az év többi 360 napján más lányokkal is van...

De egyre jobban úgy érzem, hogy szeretem, es nem tudom leszarni a történteket. És gőzöm sincs, hogy mit csináljak...



2017. aug. 2. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy év 365 napból szokott állni.
2017. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A kerdezo azt irta a tobbi 360napjat.gondolom otot vele tolt
2017. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak öt napot tölt vele, akkor semmi értelme az egésznek. Innen látszik, hogy a fiú egy kavarógép.
2017. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kedves első tudom, hogy egy év 365 napból áll. De mivel tőlem 200km-re tanul, a családja pedig Svájcban él, nem tudunk többet találkozni.
2017. aug. 2. 22:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom az értelmes segítségeket... előre is köszi
2017. aug. 2. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok halálra vannak ítélve. Ha egy évben csak öt napot töltötök együtt, akkor nem ismerhetitek meg egymást annyira, hogy abból tényleg hosszas kapcsolat legyen. A lehető legracionálisabb döntés ebben az esetben, ha megmondod neki, hogy különválnak útjaitok. Hidd el, hogy évi öt napos "összekeveredés" után nem lesz tartós szerelmetek. Sajnálom, hogy negatív a konklúzió, de ennek így nincs értelme.
2017. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!