Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a történteket. Mit tegyek? Nagyon nagy csalódás ért, összetörtem.

Figyelt kérdés

Volt egy srác, hónapokig beszéltünk, kezdett több lenni köztünk mint barátság. Aztán egy nap nem keresett, egy pár napra rá pedig megtudtam hogy van valakije

Ez nem most történt, hanem a nyár elején még jóval. Mit tegyek? Mi jó a csalódásra? Étvágyam végképp nincs.



2017. júl. 24. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok
2017. júl. 24. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Utáld,gyűlöld,vesd meg, gondolj rá úgy mint egy eltaposandó féregre.
2017. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idő...

Hobbi, barátnők, új emberek megismerése.

2017. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Vannak csalódások és lesznek, nekem is volt már nagyon sok... és volt egy sokadik, ami után konkrétan megőrültem. Ha most belegondolok hogty miket műveltem a szenvedésem közepette, nem ismerek magamra. De ez kellett! Azóta lepereg rólam minden ilyen jellegű csalódás, nem élem bele magam senkibe annyira egyszerűen, erősebb lettem. Te is erősebb leszel, és ha belegondolsz, legalább így nem olyan valakivel vagy együtt aki hajlamos egyszerre több irányba nézelődni! Természetes hogy nem érzed most jól magad, de az idő segít, foglalkozz olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni (én például az 'őrültségem' idején döbbentem rá hogy elég jól tudok verseket és slameket írni), aztán találni fogsz mást aki leköti a figyelmed. Ne hagyd magad sokáig gondolkodni és bánkódni, tereld el a gondolataid! ;) 20f
2017. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Hülyítsd be egy kicsit, aztán ha vevő rá, koptasd le.
2017. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem lehetne őszintén örülni a másik boldogságának ,ahelyett hogy a saját egonkat tennénk előtérbe ? :'D
2017. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép emlékek :D nyár van, járj el a haverokkal ide-oda és ismerkedj másokkal, mindenki azt mondja hogy élete szerelme de hidd el van jobb nála :D Ez ge*in hangzik, de mindig van jobb :/.... Csak hát van hogy nem találnál nála jobbat, mert másik korban élt, vagy mert messze van tőled, szóval csak ő lenne a jó neked, mert a többi jobb nem lenne elérhető...
2017. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!