Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a barátnőm az üzenetemre?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide kene irni de nem tudtam hova irjak. Juliu 29-en irtam neki es el sem olvasta es nem is valaszol. Szerintetek mi lehet a baja?

2017. aug. 4. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Bedurcizott valamin

vagy rosszabb esetbe talált valakit

hány évesek vagytok?

mióta van a kapcsolat?

2017. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi mint írtam nem a tini párkapcsolatokhoz tartozik de nem tudtam hova írni.😂 azt kihagytam hogy én is lány vagyok és mint haver egyik legjobb barátnőm de semmi több
2017. aug. 4. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet, hogy nyaral?

Végülis nem lenne meglepő...

Nem mindenki ül mindennap az interneten.

Egyébként hívd fel telefonon és megtudod.

2017. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nyaral. De ha fent van akkor gondolom van ideje visszabökni valamit este. Pláne úgy hogy mással is beszél.
2017. aug. 5. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondom, hívd fel!

Ne sajnáld már azt a 30 forintot az állítólagos barátnődre.

2017. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már hívtam korábban 2 napja de nem vette fel. 3-szor hívtam. Ő meg 1 percet sajnál hogy visszaírjon, vagy egyáltalán felvegye a telefont.
2017. aug. 5. 00:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek erőlködsz még mindig?
2017. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kezdem én is leszarni.:) majd én is megyek nyaralni és ugyanúgy el sem fogom olvasni amit ír.
2017. aug. 5. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!