Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem reagált semmit az üzenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagált semmit az üzenetemre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátomnak írtam, hogy köszi az ebédet, szeretlek (tegnap kaptam tőle, hogy ma a diákmelóba legyen rendes ebédem ne szendvicset egyek). Semmi reakció.

Szerintetek:

1. ilyenre semmit nem kell írni

2. illetve volna annyit, hogy szívesen/nincs stb


Én tuti valamit vissza reagáltam volna é szoktam is

18/L


2016. júl. 19. 14:00
 1/7 likebike ***** válasza:
Majd visszaír.Amúgy meg szívből adta,ha nem így lenne,akkor nem küldte volna neked.
2016. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen szívből adta ez biztos :)
2016. júl. 19. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én írtam volna legalább egy szivesent
2016. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De majd ír valamit
2016. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem akarok bunkó lenni de ha ilyeneken agyalsz én nem téged sajnállak hanem a barátod. De tényleg.. :D


Aúgy megérdemelted volna a köszi-t vagy egy puszis smile-t, de ha semelyiket nem kapod meg akkor sem dől össze a világ. Lehet hogy csak nem volt ideje reagálni akkor épp, utána pedig elfelejtette..


Ne agyalj ilyeneken mert később ebből feszkót fogsz generálni full feleslegesen.. :)


Sok boldogságot nektek!

2016. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de te ezen komolyan kiakadtál?? Komolyan képes voltál ezért kiírni ezt a kérdést?? :D Ez komoly?? Basszus :D Ebből a gesztusból ítélve, a fiú oda meg vissza van érted. Mert hidd el,nem csinál ám minden pasi ebédet a barátnőjének. Megköszönted neki,aranyos vagy. Ennyi. Az,hogy erre az egy üzenetre nem válaszol,nem jelent semmit. Neki is lehet más dolga,mert neki is van élete. Más lányok bármit megadnának egy fiúért,aki szereti őket,nem veri át,nem szórakozik velük,neked meg ez a legnagyobb problémád??

Nem akarok bunkó lenni,komolyan! De szerintem ezen nem kell kiakadni. Majd válaszol. De,ha erre nem,akkor sem lesz vége a világnak. Inkább örülnél,hogy ilyen barátod van :) 18/L

2016. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

ja, kicsit lazábban állj a dologhoz, lehet, hogy beejtette a wc-be a telefonját, vagy felkapta egy ciklon és kergeti körbe a világban...

nem kell mindig mindenre reagálni, reakciót várni

persze jó lett volna, ha ír, de engem pl. egy idő után fárasztanak az egy szavas üzenetváltások, persze én rigolyás vénember vagyok :-)

Általánosságban egy tipp: lehet, hogy kicsit túl rá vagy állva a barátodra. Esetleg hagyj neki kicsit több teret - de ez csak egy megérzés, lehet hogy téves! 44f

2016. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!