Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar feltekennye tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar feltekennye tenni? 18\L

Figyelt kérdés
Van egy srac akibe harom evig szerelmes voltam es en is bejottem\bejovok neki de direkt huzza az agyam. A napokban megtudta hogy mar nem szeretem es nem erzek iranta kulonosebbet. Aztan egy fiuismerosom meghivott egy italra, es akkor jott O. Es vegig bamult es nemis koszont mikor kiment az ajton pedig elottem ment el. Latta hogy jol ereztem magam a masik sraccal. Masnap pedig a legjobb baratnom kuldte hogy a srac belikeolta az osszes kepet, bejelolte mindenhol pedig tudja hogy a legjobb baratnom.
2017. aug. 5. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érett :D
2017. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenki a saját egója körül forog, de mint tudjuk a dolgok közepében általában nincs semmi. Gondolj a fekete lyukra vagy a csokis bucinak eladott üres bucira.


Ha nem szeretne, nem foglalkozna veled. Manapság azt a kort éljük, ahol nem is lepődik meg az ember azon, hogy többéves párkapcsolat lezárta utáni héten már másik partnerrel van a férfi vagy a nő.


Viszont ha te nem éreznél iránta semmi sem akkor ez abszolút nem érdekelne. Szerintem csak azért a legjobb barátnőddel csinálja ezt, hogy eljusson hozzád az, hogy ő már csajozgat, ergo nem hiányzol neki, találna helyettest szerdáról-csütörtökre.


A legtöbb esetben ez színjáték szokott lenni, hiszen az egója nem bírja elviselni a kudarcot és most úgy csinál mintha ő lenne fölényes helyzetben, holott ez nem igaz. A pasik élvezik ha rajonganak értük de ha ez megszűnik, képesek ilyenekre is, hogy a figyelmet fenntartsák.

Ez a srác ezt remekül abszolválja.


Üdv


21F

2017. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!