Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mivan és mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mivan és mi legyen? A többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval. Volt egy srác(legyen most x) aki egy másik srácon(ő meg y) keresztül ismertem meg. És július elején nagyon összevesztem mind kettővel, mivel miközben x-el beszéltem ő ott irogatta y-nsk h hát én milyen hülye vagyok még minden. Letiltottak. És három napja x rámirt csak úgy h mizu. Én meg tök természetesen válaszoltam és mondta hogy elakarnak jönni velem bicajozni. És leesett h ez szívatás persze. És mondták hogy ők azt hitték hogy én haragszok. Én meg mondtam hogy nem lenne értelme haragudnom, mivel attól úgyse lennék több. És mondták hogy ők szereznenek tiszta lappal kezdeni. És nagyon nehezen de elhittem. Mivel ha átcsesznek az sztem nem engem minősít. És ma találkoztunk. Két barátnőm (akiket ismertek) én és a két srác. És a két srác végig egymással beszélt alig beszélgettünk. A vége felé kezdtünk el beszélgetni x-szel és tok egy osszhangon voltunk még tokjol elnevetgeltunk , mikor így benyogik h ők mennek két lánnyal moziba a nyár legromantikusabb filmjere.En meg ez a tökre elhittem és megint csak csalódtam. Vagy én gondoltam túl az egészet? Amúgy xerőltette h talizzunk

#szerelem #túlgondolom #beleeltem magam
2017. aug. 6. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak azért mondták hogy féltékennyé tegyenek és lehet hogy a srácnak is tetszel.Nem tudom pontosan,de lehet. :)Ha mégis így van barátok lehettek,nem?Hiszen összeveszés,kibékülés stb. barátság,nem?
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megint csak szórakoznak veled. Ha valaki egyszer már eljátszotta ezt veled, nem kellene neki megint hinni mert ez lesz belőle. Szerintem hagyd őket, ha írnak ne válaszolj nekik mert csak játszanak.. Ettől te sokkal jobbat érdemelsz
2017. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat❤. Ma este küldtem neki egy snap képet és arra se válaszolt..pedig mindig szokott. Most még látta és semmi
2017. aug. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!