Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igényem hogy legyen barátnőm, de valahol mégis. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, nem túl alomfiu de egyáltalán nem is egy kocka antiszoc valaki. Eddig 1 igazi barátnőm volt az is max 1 hónapig tartott.

Lehet h fura én sem értem de annyira nem is hiányzik. sőt jelenleg egyáltalán nem. Lehet hogy ez még éretlen viselkedés (bár szerintem kellően érett vagyok) de inkább a szex vonz nem a kapcsolat.

Ugyanakkor főleg magam miatt úgy érzem jó lenne egy barátnő. Még szüleimmel élek együtt, egyetemista vagyok, elvagyok, de más ennyi idősen már önállóan él pl. Kellően önállónak gondolom magam, de elkoltozni nem éri meg viszont erre is lenne szándékom (Pesten lakom, Pestre is járok suliba szóval ezért nincs értelme) viszont ha lenne egy lány akkor legalább róla "gondoskodnék" tehát ebben fejlődnék... Viszont mint mondtam annyira nem igénylem. Bulizgatok, csajozok néha ennyi ettől több csak a szex ami vonz

Mit tennétek a helyemben?



2015. nov. 17. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Majd megismersz valakit,aki elveszi a józan eszed,beleszeretsz.Fiatal vagy még,jönni fog.
2015. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na ettől a megmondástol okosabb lettem... fiatal vagy még.. meg az ég kék, a fű zöld.
2015. nov. 17. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a barátnő nem azért van hogy gondoskodj róla, nem apucit keres. Szerintem keress szexkapcsolatot, ha dugni akarsz, egyébiránt pedig jól mondta az első, egyik nap belezúgsz majd valami vidám, szép, okos csajsziba, és értelmet nyer a magánéleted. :D

20/N

2015. nov. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez van, nem kötelező becsajozni, ha nem szeretnél, akkor nem kell közösködni senkivel, bár gondolom mindjárt jön egy rendkívül felvilágosult élőlény, aki közli veled, hogy "TAKARODJÁL EL OTTHONRÓL TE RETKES CSÍRA GYEREK", ezekre akármennyire is szeretnél, ne válaszolj, nem érdemes olyan emberekkel vitázni, akiknek több lábkörmük van, mint IQ pontjuk.

Az embernek vannak céljai, amik idővel el szeretne érni. A tieid között nem szerepel se rövid, se hosszútávon a barátnőzés. Hogy ezzel mi a gond? Semmi. Ha annyira gondoskodni akarsz valakiről, akkor menj el egy közeli menhelyre és adoptálj egy kutyát, vagy járj el népkonyhára önkénteskedni. Ha jól érzelmezem a helyzetet, akkor te vágysz az emberi interakciókra, csak épp nem olyanokra, amik túlzottan a fejedre nőhetnek, erre a megoldás szintén az, amit az előbb írtam, segíts azoknak, akik rászorulnak, ennyi.

Látom már megkaptad a jól ismert "azért nem akarod, mert még nem volt igazán jóban részed" szöveget. Egy vicces momentum a múltamból: kollégistaként rengeteg meleg bepróbálkozott nálam, akiket persze lekoptattam, ők pedig pontosan úgy válaszoltak, mint amit neked is küldtek, állandóan azt mondták, hogy "ha egyszer eltöltenél egy igazán jó estét velünk, máris megváltozna a véleményed". Őőőőő.... nem? Ha egyszer valaki nem akar valamit, akkor azt ne erőltessük, ha nem muszáj, persze van különbség aközött, hogyha egy epilepsziás nem akarja bevenni a gyógyszerét meg aközött, hogy egy srác nem akar barátnőt. Ha majd úgy gondolod, hogy akarsz egyet, akkor majd szerzel magadnak, addig meg koncentrálj azokra a célokra, amiket el szeretnél érni!

2015. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Na végre, a sok idióta barom állat között van egy értelmes ember!

2015. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te síkhülye vagy. :D Ne hasonlítsd azt hogy a hetero nem akar buzulni, ahhoz, hogy a nem szerelmes egyszer beleszeret valakibe.
2015. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is így állok. Hihetetlen, de én így is baromi jól érzem magam, köszönöm.
2015. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!