Nem tudom most mivan. De félek nehogy gond legyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 30.-án feküdtem le a barátommal. Most volt nekem az 1. Helyzetet változtattunk éppen így kint volt, de elszakadt a gumi. Nem élvezet el , elő váladék sem volt mivel azt érezni lehet a gimiben is , +körülbelül 1-2 perce csináltuk.

Utána rögtön le vette , értelem szerűen nem felettem . Én meg kimostam magam utána . Viszont a menstruációmnak tegnap kellett volna megjönnie.

Holnap tudod tesztet venni , de szerintetek így nem lehet baj ugye?

Köszi a segítséget előre is:)


2017. ápr. 16. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor rajta volt az óvszer mikor csináltátok, vagy sem? Ha nem, akkor lehetsz terhes igen. Az előváladékot nem fogjátok sem érezni, sem észrevenni ha nincs rajta gumi, és ugyebár az is tartalmazhat spermát, amitől teherbe eshetsz természetesen.

Nem értem mi köze ennek ahhoz, hogy kimostad magad. Ami elakart, az akkor már rég eljutott oda ahova kell, hidd el! Sőt, még feljebb mosod.


Legegyszerűbb. Csinálj tesztet, és kiderül, de őszintén nagyon remélem, hogy nem vagy terhes.

2017. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy kicsit nyugtassalak: nekem is, és egy barátnőmnek is az elő alkalom után késett pár napot.

Ha akkor szakadt el a gumi, amikor épp nem volt benned, akkor nem tudom elképzelni, hogy lehetnél terhes. Ha akkor, amikor még benned volt, akkor van rá esély, de kicsi. Ne parázz, szerezz be egy tesztet, annál jobbat úgyse fogunk tudni mondani.

2017. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló : rajta volt. Sokan azt javasolták, hogy ha akárkinek gáz van mossa ki magát mert az segít.

2.válaszoló : kb hány napot késett?

2017. ápr. 17. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Gumival szereltek, tehát nem tudom, mitől félsz.

2. A kimosás baromság, mert mire a fürdőig mész, már a petevezetékben vannak a spermiumok, addig pedig nem tudsz vizet nyomni. De mivel a pasidon gumi volt, nálad ez nem játszik.

2017. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma akartam venni végül de reggel megjött így megnyugodtunk és nem vettünk tesztet :)

Köszi a segítséget, inkább megnyugtatást de köszi :)

2017. ápr. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!