Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok 1 éve és 3 hónapja vagyok együtt a velem egy idős barátommal..Már nem vagyok szűz..együtt veszítettük el 😄 Nem bántam meg egyáltalán, teljesen önszántamból tettem nem erőltette 😄

Csak anyukám az ami zavar..szóval ezt én nem mondtam el neki..

De már az első együtt alvásunknál (amikor még nem is terveztük a dolgot) vett egy doboz óvszert..

És az a gondom hogy valószínűleg tudja hogy volt már szeretkezés is mivel a falak nem hangszigeteltek..és egyszer-kétszer benyitott olyan helyzetben amikor épp egymást simogattuk olyan helyeken..

És az a rossz hogy ő ezt tudja..és így már nehezebb a szemébe néznem is..hogy tudja hogy az ő kislánya már nem is olyan ártatlan..

Szerintetek hogyan lehetne ezt az érzést megszüntet i bennem?



2017. aug. 8. 18:40
 1/2 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Sehogy, csak szépen lassan átalakul az önállóságoddá.
2017. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyíltan és őszintén beszéld meg vele. Nyilván nem várhatja el, hogy egész életedben szűz maradj, nem is fogja, de neki is biztos kínos ez a szituáció. De mindkettők szívéről nagy teher esne le, ha tisztáznátok hányadán áll a dolog...

19/L

2017. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!