Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor azért nézegetett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor azért nézegetett, mert csúnya vagyok, vagy mert bejöttem neki?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam a buszon.Leghátul volt még egy hely az ötös üléseknél,így lecsüccsentem középre.Előttem jobb oldalt ült egy srác,olyan huszonéves lehetett,arra emlékszem,hogy kicsit borostás volt.Miután elfoglaltam a helyemet,kis idő múlva elkezdett felém nézegetni,de elég feltűnően,és időközönként felülvizsgálgatni.Amúgy 163 cm 45 kg vagyok,kicsit vállon túl érő barna hajam,sötétbarna szemem van(tehát nem vagyok valami egzotikum).Így először azt hittem azt vizsgálja,milyen vékony vagyok,vagy a koromat próbálta megsaccolni.Néha felvettem vele a szemkontaktust pár másodpercre,de így sem szégyellte el magát,idővel már nekem volt kellemetlen,ezért inkább az ablak felé nézelődtem.Aztán,amikor telefonáltam,akkor is csekkolgatott közben.Azért is érdekes,mert bal oldalt előttem viszont egy hosszú aranybarna hajú szimpatikus lány ült,akit egyáltalán nem stírölt.

Szóval fiúk,ti akkor is nézegettek egy lányt ha csúnya,vagy lehet hogy végre valakinek mégis bejöttem első ránézésre?

16/L



2017. aug. 11. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csúnya minek nézzünk valakit :D


Biztos bejöttél neki ;)

2017. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszettél neki.. vagy csupán nézett mint aki soha nem látott még volna embert :D amúgy is a szem arra van hogy nézz amit vagy akit csak akarsz..
2017. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet, ha valaki nem jön be, sőt, rondának találom minek nézzem? Inkább direkt a másik irányba nézek :D

Valószínű bejössz neki. Az is igaz lehet amit írtál, hogy a korodat próbálta belőni, vagy csak egyszerűen tetszettél neki.

2017. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!