Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak két lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak két lány közül? 17/F

Figyelt kérdés
Szóval van két lány, az egyiküket már nagyon régóta ismerem és az egyik legjobb barátom,. Az utóbbi időben elég sok időt töltöttem vele együtt, és elkezdtem iránta érezni valamit, és ő is egyre többet foglalkozott velem. Nekem tetszik a lány és nagyon jól el tudok lenni vele, mert jó a humora értelmes, és még a stílusom is tetszik neki. A másik lányt, alig másfél éve ismerem, már az elején nagyon tetszett nekem, és ő is viszonozta ezt, csak aztán mikor már majdnem összejött a dolog és járni kezdtünk volna, csak úgy dobott és majdnem a legjobb barátommal jött össze. Most azonban újra rám írogat, olyanokat hogy hiányzom neki, meg hogy milyen jó volt régen, amikor csak vele foglalkoztam meg ilyenek. Meg azt is írogatta, hogy helyes vagyok meg találkozna velem. A régi barátommal azután kezdtem el találkozgatni, hogy ez a lány dobott. Most nem tudom, hogy melyiknél is próbálkozzak, mert mindegyiket szeretem, és egyiket se akarom megbántani. Mielőtt valaki beszólna, hogy az ilyet nem ez alapján kéne eldönteni, én se így akarom, csak érdekel, hogy ki mit tenne a helyemben. Szóval ti mit tennétek a helyemben? Kit választanátok?

2017. aug. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy érmét, nevezd el az írást az egyiknek a fejet a másiknak, dobd fel, meglesz az eredmény és az erzeseidalapján tudni fogod hogy örülsz a válasznak vagy nem. De am inkább az a csajszi lenne nyerő akit először jellemeztél
2017. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátot tartsd meg legjobb barátnak.A másikkal próbálkoz, vagyis hívd el randira aztán majd kiderül mi lesz...

De a helyedben semmi esetre sem kezdenék ki a legjobb barátoddal...

2017. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia 15 L szerintem aki majdnem össze jött a barátodal avval nem kéne járnod értem hogy szereted de ki használ én tudok egy pár ilyen lányt aki ezt csinálják a a fiú barátaimal ez csak játszik veled élvezi hogy figyelsz rá stb..ja meg ha fél éve ismered hát akkor anyira nem birod ismerni z ilyen huzásait szerintem legyetek barátok mond meg neki evel anyira nem tudod meg bántani söt lehet nem is bántod meg akit meg réguta ismered azal foglalkoz hiszen neked nem ártot ezek szerint a lány brobáld meg azal hiszen azt is szereted probáld meg aval.hid el ha aval a lányal akarsz kavarni aki féléve ismersz ki fog megint használni vagy nem lesz hoszu aval a kapcsid ez az én véleményem ja és bocsi a helyesírási hibákért
2017. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd mindkettőt. Talán egy legjobb barátságot nem éri meg kockázatatni de hogy én a helyedben azzal a lánnyal sem jönnek már össze megint, akivel egyszer majdnem sikerült de máshoz futott.. Bocs de ez bunkóság.. És aki egyszer ezt már megtette az megfogja megint.
2017. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 11. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj huzz le egy felest es aztan donts
2017. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy csináld azt amit én, megiszok 3 doboz sört

Tüskével

2017. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!