Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek még, hogy jó legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Rengetegszer voltam már szerelmes és nagyon rosszul érzem magam, van egy érdekes sztori, ami ovis koromban kezdődött, hogy volt egy lány, akivel a mai napig (12éve) tartjuk a kapcsolatot és én azóta, hogy először megláttam 12 éve szerelmes vagyok belé, de azóta csak legjobb barátok vagyunk :'(

vidéken történt ez az egész dolog, és mi 8 év után felköltöztünk Budapestre és akkor picit eltávolodtunk egymástól, majd mikor újra beszélgetni kezdtünk, elmondta, hogy ő 8 évig szerelmes volt belém :'(

most ő is költözik Pestre és picit közelebb kerültünk egymáshoz, de aztán csináltam egy baromságot és mostmár sehogy sem tudom visszaszerezni és nem lehet köztünk már több, csak barátság, mert elrontottam mindent :'(

én 10 éve elég rendesen depresszióban szenvedem és hiába próbálkozom bármelyik lánynál, nem sikerül soha senkivel, pedig én mindent beleadok :'(

tudom, hogy csak egy lány tudna kirángatni a depressziómból, de csak egyre mélyebbre kerülök, mit tehetnék még, hogy jó legyen? már mindent megpróbáltam :'(

3-szor már próbálkoztam az öngyilkossággal is, de mindig visszatartottak a barátaim :'(

Mit tehetnék még, hogy jó ne utasítsanak vissza a lányok, ha mindig visszafolytom a depressziómat és próbálok mindent beleadni, vicces lenni előttük??

Köszönöm, hogy elolvastad, bocsi, hogy hosszú lett!!


15/f



2017. aug. 11. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos hogy elcseszted

mi volt az a dolog?

2017. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2017. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ember már rég abba kellett volna hagyni ezt a bullshitet!Soha nem hallott meg senki olyat h egy ovis szerelem 12 evig tartson es bárki komolyan vegye XD
2017. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tényleg szerintem is ird le hogy mi volt az a dolog amit elrontottal. Szerintem egyrészt ne legyél öngyilkos másrészt biztos helyre lehet hozbi! Én 2 éve vesztem össze egy barátommal aki megkérte hogy legyek a barátnője én viszont nagyon csúnyán elküldtem mindezt azért mert nem volt önvizalmam ehhez az egészhez!😂 Azóta egész végig bántam mert kedveltem csak nem voltam még felkészülve erre a barátnős dologra de a héten ráírtam és kibékültünk és mostmár ha újra megkérne igent mondanék :) Azóta még nem találkoztunk csak fbn dumaltunk de majd atmegyek hozza filmet nézni :) szoval szentem nem ronthattad annyira el, vagy ha igen akkor varj egy kicsit mert ha neki is hianyzol akkor elobb utobb rajon hogy te vagy az igazi es h ki akar békülni! Ha gondolod írj privátban ha szeretnél tanácsot kérni vagy ilyesmi :) 14/L
2017. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt kifelejtettem hogy a barátom is most ilyen öngyilkos hangulatban van, én próbálom felbidítani es szentem sikerul is ugyh szentem te sem akarsz mahd ongyilkos lenni ha kibékültök, plussz gondolj bele azert az eleg sz*r lenne neki ha öngyilkos lennel. Lehet most haragszik de attól még megríkatnád és hidd el utána biztos hogy visszasírna! Azaz van esélyed, csak hagyd egy kicsit hogy rájöjjön a veszteségre és hagyd hogy most ő loholjon utánad. Ha szerinted ez nem fog beválni akkor teperj háromszorosan és ha utána is makacskodik hagyd magára és akkor biztos hiányolni fog ;)
2017. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 éven keresztül hazudtam neki, mert megígértem valamit, de megszegtem és nem akartam neki elmondani, aztán lebuktam
2017. aug. 13. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!