Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El hívott egy lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El hívott egy lány barátom találkozni akinek bejövök?

Figyelt kérdés
El hívott egy lány barátom találkozni akinek bejövök de van barátnőm aki ezt a lányt nem bírja de én szeretem mint barát és ezt ő is tudja és amikor egy számomra ismeretlen elhívja őt találkozni (ő ismeri) én mondom hogy menjen mer bízok benne hogy nem csinál semmi rosszat de ő nem szeretné hogy találkozzak azzal a lánnyal mit csináljak mer én találkoznék azzal a lánnyal

2017. aug. 12. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nehogy már a nőd hordja a nadrágot xd mond meg neki, hogy bízzon benned, ha meg nem bízik akkor én otthagynám...
2017. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is. Használj pontot. Másodszór. A kérdés most az, hogy van egy lány akit te szeretsz de csak barátként de ő szerelmes beléd és ezt elmondtad a barátnődnek aki azt mondta, hogy ne találkozz vele..... sajnálom a barátnődet. Szerelmes beléd a csajod meg fel, hogy félre lépsz... mit csinalj? Ne menj el.... nem csak te mondhatod meg a csajodnak, higy ne találkozon olyan pasival akinek tetszik. Aki szerelmes belé
2017. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 én azt mondtam neki hogy menjen ha akar engem nem zavar bízok benne
2017. aug. 12. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd a barátnődet is, találkozzatok 3-an, és akkor nem lesz ok féltékenykedésre, mert akkor ott lesz a barátnődnek a barátnőd biztosítékként, hogy nem lesz megcsalva.
2017. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 de akkor ha elvinném az még jobban alátámasztja azt hogy nem bízik bennem
2017. aug. 12. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, ezt nem értem. #4 vagyok.

Hát a haverbarátnőd talán meg fogja érteni, hogy ha a párodbarátnőd féltékenykedik. De mondjuk akkor meg lehet, hogy az lesz a vége, hogy úgy már nem olyan meghitt, és akkor már egy idő után le fogtok morzsolódni egymás mellől, mert úgy már a haverbarátnődnek kellemetlen lesz úgy találkozni. De nemtom, akkor addig skypeoljatok telefonáljatok videochateljetek, és ha már majd nagyok lesztek mind, akkor majd együtt elmentek ilyen kényelmes délutáni teázásokra időnként egymás házába, és akkor mindig aki átjön, hozza a párját is. Vagy nemtom, nem is feltétlenül kell, most konkrétan az jár a fejemben, hogy anyának iskolából még vagy nemtom honnan van egy pasas barátja, akinek van felesége. Anya és a pasas között soha nem volt lángolás, mindig ilyen kellemes baráti viszony volt ez, most is az. És anya a feleséggel is ugyanolyan jóban van, mint a pasassal. Szóval tökre puszipajtások a csajjal is meg a pasival is, de mint ellenkező neműek, anya meg a pasas nem akartak soha egymástól semmit. És tök kedvesen el tudnak trécselni. Olyan aranyosan beszélgetnek:) Annyira könnyed, kedves beszélgetések szoktak azok lenni, tök jó, még gyerekként hallgatni is felüdülés:D És látszódik rajtuk, hogy ők tényleg csak ilyen nagyon jó barátok, és mindig ilyen meleg, meghitten baráti köztük a hangulat. Tök klassz.

2017. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!