Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új barátokat kellene keresnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátokat kellene keresnem?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, akiket tényleg nagyon szeretek, de egyikükkel sem tudok arról beszélni ami engem érdekel, ami az álmom és ami körül az életem forog. Ez néha nagyon fáj, hiszen számomra nagyon fontos (lenne), hogy olyan emberekkel vegyem körül magam akiknek ugyanaz a céljuk, mint nekem. Ha a barátaimnak mesélek erről általában nem értenek meg, ami persze nem az Ő hibájuk, hiszen én sem tudok velük sok dologban egyetérteni. Őket kéne elengednem, vagy magamban tartani ezeket a témákat? Úgy gondolom nekik is nyitottabbaknak kéne lenniük felém, hiszen én is próbálok nyílni, de eddig kétszer vagy háromszor lett felhozva ez, általában nagy veszekedéssel zárult..Teljesen végetvetni mégsem akarok ezeknek a kapcsolatoknak, bár egy könnyed esti beszélgetésnél több örömöt már nem tudnak nyújtani. Új barátokat kellene keresnem?

16/l



2017. aug. 12. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen témákról nem tudsz velük beszélni?16/F
2017. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mindenem a színház és a színművészet,a filmek és a könyvek,versek, őket pedig inkább a számítógépes játékok érdeklik, nagyon átmenetet eddig nem találtunk:D
2017. aug. 12. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor velem se lehetne ezekről beszélni :D
2017. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe,engem is inkább a művészet érdekel csak

Laptopomon is csak filmeket nézek,a játékok egyáltalán nem vonzanak :D

2017. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akarsz tényleg akkor írhatsz :)
2017. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagoyk én is 1 olyan barátom volt akivel meg tudtam beszélni az ilyen dolgokat de vele is összevesztem szóval szar ügy.
2017. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!