Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar az, hogyha egy fiúnak nagy orra van? Mennyire folyásolja be az esélyüket nálatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt valami bűzlik...
2017. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kor
2017. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem igazán van jelentősége. Az orr csak egy testrészed. Azonkívül még annyi mindent találni az emberen, ami vonzóvá teszi, például a szeme. Mellesleg nekem is nagy orrom van, de nem hiszem, hogy ez az oka annak, hogy nem volt még barátom. 16/L
2017. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mekkora az orra. Ha tényleg nagyon durván nagy valószínűleg nem jömne be annyira, de így nem tudom elképzelni milyenre gondolsz. Van egy bizonyos szint ameddig nem zavar/érdekel. 16L
2017. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy összeségében hogy néz ki az illető

14L

2017. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem,hogy bármit is befolyásolna.Ha összességében normális a kinézeted szerintem nem zavaró,sőt van akinek kifejezetten bejön.

18/L

2017. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!