Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar egy ilyen lány aki?

Figyelt kérdés
Szókimondó,vagány,vannak jó sztorijai,sokat beszél,humoros,el lehet vele beszélgetni de néha kicsúszik a száján egy egy csúnya szó de nyilván nem minden második mondatában szerepel a szr és társaik

2017. júl. 1. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sőt tetszik. Nem szeretem, ha a lányból úgy kell harapófogóval az egyszavas válaszokat kihúzni.
2017. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökjo dolog szerintem. :) szipi 19/f
2017. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a vagányság nem azt takarja hogy lövöd magad és a jó sztori nem a kisbolt kirablása, akkor remélhetőleg nem :D
2017. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem 😂 nem lövöm magam. Cigizni ritkán szoktam de nem vagyok rászokva. Inni se iszok a rablás hat a legtávolabb áll tőlem
2017. júl. 1. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Hmm, őszinte vagy, ezt értékelem :p
2017. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szókimondó: Ez tetszik, egy kapcsolathoz szükséges

vagány: ha az a nagyszájú, táraságközepe -típusú ember, akkor max. barátilag kellene (Mit jelent nálad a vagány?)

jó sztorik: Mi a jó sztori? Alapjában véve tetszik a sztorizgatás, de ha arról van szó, kikkel hogy rúgott be vagy ennél is durvábbak, akkor megint max. barát.

sokat beszél: Tetszik, amennyiben nem felesleges, 0 mondanivalóval bíró dolgokat mond

Humoros: Idáig a legjobb!

csúnya szó: Természetes


Bocsi, hogy szavanként elemeztem, de mindenről más a véleményem.

Mellesleg zavarni nem zavar.

2017. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáfűznék hogy néha kell a csónya szó, mert ha egy fas zt rajzolnak a füzetembe a tanárnak is azt mondom hogy ez a bu zi fa szt rajzol a füzetembe..
2017. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2017. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogy. Pont az ellenkezője :D
2017. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább bátor vagy ,nem félsz megmondani az ember szemébe a frankót (véleményed) itt ott meg a csúnya szó mindenkinek kicsúszik a nyelvéről:D dehát Emberek vagyunk,ezis hozzá tartozik az élethez szóval NEMbaj :p
2017. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!