Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány ír rátok? És Ti nem írtok neki.

Figyelt kérdés
A tesiórán néha-néha beszélünk, meg már egyszer írtam neki facebookon de azóta nem beszéltünk. 1 hete voltunk boltba akkor is elfordult és elkezdett beszélgetni akivel volt. Olyan izgulósnak tűnt.
2017. jún. 26. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem voltam egy nagy csajozós kamasz koromban, de volt évente átlag egyszer hogy rám írt, nálam kezdeményezett egy lány.


Elutasítottam őket, mert nem voltak szépek nekem, nem tetszettek.

Később lett barátnőm és nem bántam meg hogy nem jöttem össze valakivel aki nem tetszett csak a pina és a szex miatt.


Csak azt akarom mondani, hogy szerintem azért nem foglalkozik veled, mert nem tetszel neki, nem érdeklődik irántad.

2017. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

láány ír rááám?

27 vagyok és a büdös életben nem kezdeményezett nő...


ha egy lány ŐSZINTÉN kimutatná érdeklődését és azért kulturáltan közeledne, az évem dobná fel, lol

2017. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érezném okvetlennek. A zavarom elsősorban a meglepettség váltaná ki, jól esne :D

30/f

2017. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem zavar, ha egy lány ír rám.

Ha valamiért nem szimpatikus valaki, akkor egyszerűen megmondom neki.

Ha próbálsz kommunikálni vele, de ő magasról tesz rád, akkor lépj tovább.

2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honnan fogom tudni hogy nem akar semmit?:)
2017. jún. 26. 14:31
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó érzés volt mikor egy lány kezdeményezett nálam, de ez olyan ritka kb mint a fehér holló.
2017. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!