Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok nem távolságtartó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nem távolságtartó lenni vele, valami tanács?

Figyelt kérdés

szóóval... nem is tudom, hogy fogalmazzam meg :D... van valaki, aki tetszik nekem és egyértelműen én is neki (mondta is, tehát biztosan nem csak félreértés vagy bármi ilyesmi), vagyiis csak neten beszélgetünk néhány hete, de... á, mindegy.

a lényeg, hogy egyszerűen nem tudok nyitni felé, nem tudom, mennyire illene "odalennem" érte, mármint ezalatt inkább azt értem, hogy nehogy azt higyje, hogy így, majdnem ismeretlenül is kb. tőle függök :D mert ez tényleg nem így van, de azért mégis... szerintem ha elmondanám neki mindazt, amit gondolok róla, ami tetszik benne, ha állandóan keresném stb, az túl sok lenne neki, szóval fogalmam sincs, mégis hogyan lehetnék nyitottabb felé. nem akarom letámadni egy halom aranyos üzenettel, amúgy sem vagyok annyira ilyen típus, de ő már azt hiszi, hogy szimplán nem tetszik nekem, márpedig ez baj, mert fel fogja adni és én akkor cseszhetem az egészet. szóval mégis hogy mutassam ki neki, hogy nagyon is szimpi, anélkül, hogy már nyomulásnak venné? motiváció is jöhet vagy bármi, ami segíthet, nem akarom, hogy egy ilyen hülyeségem bukjon el az egész.

introvertált, elég önbizalomhiányos lány vagyok, valamiért sosem tudtam annyira meglenni az emberekkel. nagyon nem megy nekem az ismerkedés, az is napokba telt, hogy rávegyem magam arra, hogy egyáltalán ráírjak, pedig közös ismerőstől hallottam róla.

segítsetek kérleek, már a barátaim sem tudnak mit mondani erre:(



2017. aug. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha másképp nem megy, nyugodtan mondd el neki, hogy tetszik neked. Nem támadás ez, a srác is örülni fog neki. :)
2017. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: tudja... :D vagyis megkérdezte, hogy szeretnék-e többet tőle, erre én egy "háát azthiszem"-mel válaszoltam, aztán elmagyaráztam neki, hogy azért nem egy határozott "igen"-t mondtam, mert arra számítottam, hogy ki fog nevetni, mondván "jól elhittem, hogy egyáltalán szimpi vagyok neki" 😅 de megnyugtatott, hogy semmi ilyen, nem poénból írta (: és mivel ez valamikor hajnalban volt, nyíltabb voltam vele, mint általában, így elég egyértelmű volt, hogy tetszik nekem :D
2017. aug. 13. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én viszont így nem értem a problémádat :D

Te is tetszel neki, ős is tetszik neked. Akkor mi a gond?

Nem kell 10 percenként millió szives-puszilós szmájli között elmondanod neki mennyire szereted, de pl. egy "nagyon hiányzol"-nak biztos örülne, vagy hasonló üzenetnek. Vagy írd neki, hogy éppen rá gondolsz, ő mit csinál éppen, merre van? Ilyesmik. Nem lesz nyomulós, de ebből már tudni fogja, hogy többet jelent neked.

2017. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nálunk egyáltalán nem ilyen ez az egész...:c

én attól rettegek, hogy mi van, ha élőben nem leszek szimpatikus neki (amire valljuk be, elég nagy esély van). talán tudat alatt ezért is próbálom nem megkedvelni őt mégjobban...

nem is így írkálunk, hogy "jahj, de hiányoztál", nem is tudom, ő túl büszke ehhez, így csak burkoltan vannak(?) ilyen mondatai, én meg ugye... én meg csak én vagyok.:D ettől függetlenül nagyon látszik, hogy próbálkozik, de én nem nagyon "viszonzom" ezt, vagy legalábbis max. olyan szinten rejtetten, hogy, ha nem én írnám azokat, amiket, nekem sem nagyon esne le... :'D

2017. aug. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy Morgenstern vers jutott az eszembe.

Egy balgatag szamár e szép szavakkal hívta kedvesét:

Én is gügye, te is gügye, legjobb, ha meghalunk, ugye?

2017. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!