Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljak úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak úgy, hogy utánna minden lány vágyjon rám, a csókomra (tehát, hogy lenyügözzem őket)?

Figyelt kérdés
Nincs még túl sok tapasztalatom sajnos (egy lánnyal volt eddig valami komolyabb), de szeretnék pár tippet kérni, amivel biztosan le tudnék nyűgözni minden lányt. Tudom, hogy a gyakorlás teszi a mestert, de én eléggé maximalista vagyok és szeretném elkerülni a kínosabb szituációkat. Nem akarom beégetni magam. Egy nagyon jó csókkal szeretnék jó benyomást tenni, ehhez lenne szükségem egy kis segítségre. Előre is köszönöm a válaszokat! 17/F

2017. aug. 5. 15:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Sokan le fognak szólni, de pár hasznos jó tanáccsal szolgálhatok! Nem az a legfontosabb, hogyan csókolsz, hanem az, hogy mikor. A lány testbeszédéből pedig rájöhetsz, ha tetszel neki, és ha akarja, hogy megcsókold. Ha tekergeti a haját, dobálja, azt jelenti, hogy tetszel neki. Ha már régebb óta beszélgettek (ez relatív napok, hónapok, de akár órák is eltelhetnek, helyzet válogatja), akkor ha nézi a szádat sokat, a lábfejei feléd mutatnak, beleharap a szájába. Na amikor ezt észreveszed, akkor kell megcsókolnod a csajt. Egyébként a csók se nagy kunszt, felejtsd el a fogaidat, nem, vagy csak keveset használd. Vedd be az ajkaid közé a felső ajkát (ha sokáig tart a csók, gyengén beleharaphatsz, de tényleg csak ha már sokáig tart!), és szépen lassan kezd el csókolni! Ügyelj rá, hogy ne érjenek össze a fogaitok, azt sok lány nem szereti! Meg nem éppen a legkellemesebb rész! Ne mássz le a torkán a nyelveddel, de azért ne csak szájrapuszi legyen! Tényleg sok gyakorlás kell hozzá!
2017. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az első vagyok: 23/F
2017. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akárhogy csókolózol ha nincs szerelem akkor szar,viszont ha nagyon erős a vonzalom és szerelem akkor a legjobb azzal a személlyel.Lehet smárolni buliban 3 csajjal is de az jelentéktelen érzelem mentes
2017. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki a 'technikát' leírta, ugyanakkor van olyan, akinek 'ösztönösen' jól megy a csókolózás. Szerelemben sokkal jobb, minőségibb, de léteznek 'csókkirályok' is, akikkel szintén élvezetes (még egy buliban is, kvázi ismeretlenül).

Meg van olyan is, akivel a szánk, állkapcsunk 'anatómiailag' nem passzol.

Szóval akárhogy szeretnénk, nem match-elünk...

2017. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!