Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bír az exem túllépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bír az exem túllépni rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele. Azonban nem fogadja el. Bármit teszek, ha neki nem tetszik, azt szóvá teszi. Felelősségre von és számon kér mindenért. Ne menjek bulizni, ne érezzem jól magam, ne legyek fiúk társaságban. Nem volt hosszú a kapcsolat, és én szakítottam vele. Nem mondhatom nagyon komolynak. Ő még mindig szeret, és folyamatosan leírja a szívfájdalmát. Azt akarom, hogy hagyjon békén. Szerintem túlreagálja. Mit csináljak? 16/L

2017. aug. 14. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le Facebookról egy időre, úgy fél évre. Lehetőleg kerüld el, telefont ne vedd fel, ha személyesen zaklat, mondd neki hogy feljelented, ennyi.
2017. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira szerencsére nem rossz a helyzet, hogy fel keljen jelenteni. Egyszerűen csak úgy érzem megfojt. Próbál lelkileg sakkban tartani. Magát sajnáltatja, ezzel persze bennem is bűntudatot kelt. És olyan meggyőző... Mindig csak utólag jövök rá, hogy mekkora barom vagyok, hogy bedőlök neki. De köszönöm a választ.
2017. aug. 14. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:

én kiröhögném aztán ennyi, de letétbe helyeznék egy "bátyám agyonüt"öt is, ha nem száll le rólam.


Vagy magam intézném el, hogy békén hagyjon.

2017. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a "bátyám agyonüt" tetszik😂 kár, hogy nincs bátyám :D Egyébként köszönöm ezt a választ is, azzal, hogy kiröhögöm, lehet végre leszáll rólam, mert megsértődik, vagy valami. Jó tipp:)
2017. aug. 14. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha erzelmileg zsarol akkor nem szeret igazan. Mellesleg nem kell primitivnek lenni vagy megbantani, egyszeruen mond meg neki h tobbet ne irjon mert koztetek mar nem lesz semmi, es ha tovabbra se hagy beken letiltod
2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy van pasid :D Attól tuti kiakad :D

Ha gondolod el is játszom hatalmas cirkusz lenne amekkora hülye :D

2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezer éves fiú ismerőseimre is féltékeny, és eljátsza, hogy mekkora a fájdalma. Nem ha még azt mondom, hogy van valakim :D mondom, az a baj, hogy úgy tesz, mintha nem szakítottunk volna. Pedig nem volt véletlen. Eddig szándékosan nem akartam bántani, viszont már nekem is kezd betelni a pohár. Nem fogom örökké pátyolgatni a lelkét...
2017. aug. 14. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Eddig se kellett volna

Éreztesd vele hogy totálisan hidegen hagy mi van vele,azért mondtam a kamupasi dolgot,attól észhez térne és felfogná hogy nem a tulajdona vagy

2017. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van. Csak tudom, hogy tényleg szeret. És én nem akarok neki rosszat. De már belefáradtam
2017. aug. 14. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Off, bocsi. Miért szakítottatok amúgy?
2017. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!