Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és eléggé visszahúzódó is a fiúk terén, ezért nem tetszettem senkinek eddig. Népszerű szeretnék lenni, mert akkor a fiúk is tudnák, ki vagyok, jobban megismernének, és esetleg végre lehetne barátom.


Leszögezem, hogy nem olyan "menő" akarok lenni, aki bunkó, visszapofáz, segghülye, stb, hanem olyan menő, aki laza, vicces, és mindenki felnéz rá.


Nos, az adottságaim megvannak hozzá: kedves, humoros, szarkasztikus, laza, mindig van egy jó beszólásom, jófej (nyugi, nem vagyok beképzelt :D), ilyenek. Viszont az évfolyamomban sajna az számít menőnek legtöbbször, aki MissRibi-féle lány vagy aki bunkó, visszapofáz és fiú.


Mit tehetnék, hogy én is népszerű legyek? Mondom, vannak adottságaim, és visszahúzódó sem vagyok. Barátkozni nem akarok senkivel a "menők" közül, ugyanis ők vagy tök paraszt-féle menők, vagy MissRibik. Nem akarok az ő szintjükre süllyedni.


Egyébként a baráti körömben (6-an vagyunk haverok) én számítok a legmenőbbnek, de tovább nem jutottam.


Szerintetek mit csináljak?


Hálás köszönet a válaszokért! :D


(Mielőtt valaki bejelentené a kérdésem, hogy rossz kategóriában van,

elmondom, hogy azért írtam ebbe a kategóriába, mert 1: tini vagyok, 2: az lenne a célom a menőséggel, hogy a fiúk felfigyeljenek rám ;))


2017. aug. 14. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
" eléggé visszahúzódó vagyok" - "visszahúzódó sem vagyok"- ez így elég zavar. Szerintem már megválaszoltad a kérdésed. Ha valóban rendelkezel a fenti tulajdonságokkal, akkor "menő" vagy.
2017. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es


A fiúk terén vagyok visszahúzódó, ha tetszik valaki, nem merek nyitni felé. De egyébként nem vagyok az egyáltalán.


Hát, végülis igaz volna, de az évfolyamban mindenki vagy bunkó, vagy MissRibi. Max 10-15 kivétel van. :/ Elég elcseszett évfolyam...

2017. aug. 14. 23:17
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem ez lehet az ok, amiért nem érdeklődik felém senki, mert nem vagyok MissRibi
2017. aug. 14. 23:18
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs. :D Engem is zavar már :D
2017. aug. 14. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarlak az átlagba sorolni, de leírom a véleményem az átlagról.


A visszahúzódóbb lányok azért "MissRibi"-zik le azokat a lányokat akik jól öltözködnek, a fiúk rájuk néznek és bájolognak ide-oda , mert irigyek rájuk.


A fiúk pedig pont azért mennek hamarabb a MissRibikre, mert árad belőlök az önbizalom. Egy-két ilyen MissRibit ha jobban megismersz rájössz hogy nem is annyira bunkó mint amennyire te gondoltad, csak éppen van önbizalma, kisugárzása.


14 éves vagy, semmi nincs veszve.

De ha elszeretnél érni valamit azoknál a srácoknál is akik a MissRibikre mennek, akkor önbizalom , kisugárzás kell + ész , és akkor egyből ki fogsz tűnni te is.


Ha meg nem szeretnél változni, mert jól érzed magad, vannak ám más srácok is akik közelükbe sem mennek a MissRibikhez mert vagy nem mernek vagy nem érdeklik őket.


pacsi x)

2017. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nos igazad van, de az évfolyamomban nem ok nélkül nevezzük őket rib....ncnak. Tényleg.
2017. aug. 15. 01:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. aug. 15. 01:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy ész az van, meg értelem, de emiatt nem kitűnök, hanem stréber vagyok. (Pedig nem tanulok szinte semmit, csak megragad az órai anyag.)
2017. aug. 15. 01:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, van aki kitűnő tanuló még is hülye mint a seggem :D és van aki épp nem bukik meg, de olyan értelmes halsz meg, hogy végre egy ember akivel lehet normálisan beszélni.

Valakinek a személyiségét a jegyei alapján megítélni értelmetlen.

Nekem még általánosba volt nem egy olyan osztálytársam aki stréber volt, mégis a "menők" közé tartozott.

Mivel állítólag megvannak az "adottságaid" így csak annyit kell hogy gyűjtesz egy kis önbizalmat, + még kell legyen hozzá egy jó kisugárzásod. Utána már csak annyit kell tenned hogy szocializálodsz, nem csak baráti körben hanem próbálsz barátkozni másokkal is.

2017. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy valamelyik válaszra reagálva:

mi csak azt szoktuk rib.ancnak hívni akik olyan ruhákban járnak amikben direkt kilátszik a fél mellük, seggük, még akkor is ha nincs nekik, 6 tonna smink van rajtuk, hetente váltogatják a pasijukat, egyszerre több fiúval is kavarnak, mutogatják magukat, a fiúk lazán letapizhatják őket me mér ne, meg hozzá direkt pucsítgatnak, meg állandóan azt akarják hogy mindenki velük foglalkozzon, mert csak őket dicsérgethetik hogy milyen szépek, meg hogy megdugnák őket.

Na ők a rib.ancok.

Ha valaki szép azt elismerem, és azt is hogy szívesen néznék úgy ki mint ő, kivéve ha fent említett módon viselkedik, akkor inkább maradok olyan amilyen vagyok.

2017. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!