Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek menő baráti...

Hogy legyek menő baráti körökben? 17/F

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minek menőnek lenni? Miért jó az? Sok semmirevaló kapcsolatot akarsz? Inkább törekedj arra hogy igaz barátaid legyenek, boldogabbá tesz.
2017. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 koala17 válasza:
100%
Ez igaz, de azért ne add alá magad!Légy önmagad!Azért fognak szeretni az emberek.Így lesznek igazi jó barátaid.Viszont, soha ne rendeltesd alá magad másnak.Te önálló vagy.A döntéseiddel, és nem függhetsz másoktól.És ha az egész világ ellened is fordul, akkor tudd, hogy lentről csak egy fele visz az út.Felfele.Mindig lesznek akik melletted állnak, akkor is , ha nem úgy látszik.
2017. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerezz sok igaz barátot, akik rendesek! Veled is és másokkal is! És ha az egyik elhasal az élet próbáján, és azt mondja, hogy "én mégsem vagyok rendes", akkor emeljétek föl, mondjátok azt, hogy igenis az vagy, ne most add föl! A próbák azért vannak, hogy erősebbek legyünk, és már ne bukjunk el legközelebb az élet próbáján. Legyél jó és igazságos!
2017. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ne akarj megfelelni és az lenni aki nem akarsz. Én pl azt csinálom hogy teljesen szembemegyek azzal amit a társadalom diktál azért mert így érzem jól magam.
2017. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Azért teljesen ne menj szembe vele. Próbálj minden körülmény között rendes maradni, és igazságos! Sokan úgy akarnak jobbak lenni mint a romlott társadalom, hogy lázadnak, és ezzel önkénytelenül is megbánthatnak olyat/félreismerhetnek olyas valakit, aki amúgy teljesen rendes. Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy szándékosan más, akár kirívó divatban vagy kirívó személyiséggel rendelkezzen valaki. De maradjon ízléses, és legfőképpen törekedjen jóra!
2017. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!