Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és eléggé visszahúzódó is a fiúk terén, ezért nem tetszettem senkinek eddig. Népszerű szeretnék lenni, mert akkor a fiúk is tudnák, ki vagyok, jobban megismernének, és esetleg végre lehetne barátom.


Leszögezem, hogy nem olyan "menő" akarok lenni, aki bunkó, visszapofáz, segghülye, stb, hanem olyan menő, aki laza, vicces, és mindenki felnéz rá.


Nos, az adottságaim megvannak hozzá: kedves, humoros, szarkasztikus, laza, mindig van egy jó beszólásom, jófej (nyugi, nem vagyok beképzelt :D), ilyenek. Viszont az évfolyamomban sajna az számít menőnek legtöbbször, aki MissRibi-féle lány vagy aki bunkó, visszapofáz és fiú.


Mit tehetnék, hogy én is népszerű legyek? Mondom, vannak adottságaim, és visszahúzódó sem vagyok. Barátkozni nem akarok senkivel a "menők" közül, ugyanis ők vagy tök paraszt-féle menők, vagy MissRibik. Nem akarok az ő szintjükre süllyedni.


Egyébként a baráti körömben (6-an vagyunk haverok) én számítok a legmenőbbnek, de tovább nem jutottam.


Szerintetek mit csináljak?


Hálás köszönet a válaszokért! :D


(Mielőtt valaki bejelentené a kérdésem, hogy rossz kategóriában van,

elmondom, hogy azért írtam ebbe a kategóriába, mert 1: tini vagyok, 2: az lenne a célom a menőséggel, hogy a fiúk felfigyeljenek rám ;))


2017. aug. 14. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok a khurvák oldalára állni, de ha mindezek után szarnak rád a fiü, akkor valszeg csak ronda vagy.. 14/F btw én kifejezetten a visszahúzódóbb/halkabb/csendesebb lányokat keresem. Vannak ilyen fiúk, csak keress egyet.
2017. aug. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 na pontosan ilyenek az osztálytársaim! Komolyan engedik, hogy tapizzak őket a fiuk, meg minden szinte, amit leírtál!


#11 nem vagyok ronda. Tényleg. Csak mondom: a fiuk a ribikre buknak. Eddig meg egy olyan sem volt az évfolyamban, hogy ne ribivel jött volna össze egy fiu. Na nem azt mondom, hogy olyan rohadt szep lennék, de az átlagnál picivel szebb vagyok. Mondom: picivel, és mondom: nem vagyok egoista.


Kosz a válaszokat!

2017. aug. 15. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!