Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz engem folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem folyamatosan egy fiú?

Figyelt kérdés
Az a fiú a volt szerelmemnek (nem olyan szerelem, hogy csók meg ilyenek csak tetszésre szerettem belé) az egyik legjobb haverja és engem nézett folyamatosan egy táborban. Tudom, hogy ő ki, korát is tudom és egy suliba is járunk. Tetszek neki vagy csak elbambult? (De valamikor nekem is jött meg a barátjának mutogattot rám)

2017. aug. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel tetszel neki, de ezt akkor tudod meg igazán, ha megismerkedsz vele:D Jelöld be facebookon és írj rá nyugodtan, veszteni valód nincsen:D
2017. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ocsmánynak tart.


Kérdezd meg h mi a fene van, mert mi nem tudhatjuk


amúgy csak ami nagyon nem tetszik, meg ami tetszik, azokat szokták bámulni az emberek...

2017. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ebben az előttem válaszolónak igaza van:'D. Szóval mostmár mindenképp derítsd ki.
2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincsen Facebookom, nem is lehet. Instám meg van de azt meg nem nézi. Beszélni meg nem akarok vele mert már a haverja azért leüvöltött, hogy mit megyek neki mikor ő jött nekem.

De már másnak is bebizonyítottam, hogy néz, de az egyik meg elkezdi, hogy nem tetszek neki, meg, hogy ronda dög vagyok, mikor nem én vagyok az a plázacica ribi. Ezen meg rohadtul elszomorodtam (amit mondott). Meg folyton a közelemben van.

2017. aug. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!