Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom lánytestvére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom lánytestvérei folyamatosan, már már betegegesen nyomulnák rám úgy hogy már egy csomószor visszautasítottam őket mert barátnőm van, de egyszerűen akarnak leállni. Mit tegyek? (19 f)

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam az az hogy én régebben nagyon hát hogy is mondjam "csajozógép" voltam nem akartam komoly kapcsolatot csak szexet és mindig más lánnyal össze vissza szexeltem, de most van egy lány akivel már lassan egy fél éve összejöttem és nagyon megszerettem, tényleg a lelki támaszomnak tekintem és eszembe se jutna őt megcsalni! Tényleg minden lányt visszautasítok azóta mióta együtt vagyunk, de legjobb barátomnak van egy 17 meg egy 18 éves húga akik egyszerűen nem értenek a szóból. Minden buliba, mindig amikor átmegyek egyszerűen mindig nyomulnak rám és folyamatosan mondogatják hogy le akarnak feküdni velem és egyszerűen nem hagynak békén! A legutóbb amikor a legjobb barátom szülinapjára mentem barátnőm beteg volt és hát én meg nem akartam kihagyni a szülinapját mert testvérként tekintek rá. A házibuliba is ott voltak a húgai és ugyanazt csinálták amit szoktak és amikor lefeküdtem az egyik ágyra picit részegen már hajnalban az egyik húga oda feküdt mellém és rohadt álmos voltam aztán pedig bealudtam. Már vagy fél órája próbáltam kiküldeni de semmi és aztán elfogyott az erőm és bealudtam. Reggel pedig arra keltem hogy azt mondta "jó reggelt édes" és le volt húzva sliccem és éppen a nemes szervemet a szájával izgatta . Bennem felment a pumpa konkrétan elküldtem a p*csába összebalhéztam a barátommal is neki meg nem tudtam elmondani hogy mi történt aztán pedig gyorsan leléptem mit csináljak ? Már egyszerűen elegem van! Valaki tudna esetleg valami tanácsot adni ?

2017. ápr. 30. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Uh hát ez elég durva.Próbáltál már a barátodnak szólni ,hogy állítsa le őket?Próbáld meg,hogy még elutasítóbb legyél velük,mert nem hiszem,hogy a szép szóval hatni lehet rájuk.
2017. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mondjam el neki mert nem akarom hogy rosszat gondoljon rólam, meg a húgai nagyon szép lányok és attól félek azt fogja hinni a múltam miatt hogy csak hazudok és már szexeltem velük meg én is nyomultam rájuk.
2017. máj. 1. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!