Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hivatalosan nem járunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hivatalosan nem járunk együtt, de 2hónapja szerelmesek vagyunk. Viszont van egy probléma. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Mikor találkozgatni kezdtünk még volt barátnője,igen megcsalta.de köztük a kapcsolat már 1éve nem működött.érzem,hogy szeret,és próbáln nekem imponálni viszont egy dologban nem értünk egyet.féltékeny vagyok a volt barátnőjére.ami nem véletlen hiszen hozzá jár fodrászhoz.lányok,szerintetek ez normalis?a csaj 18éves nincs még szalonja ,nem régiben végezte el a sulit,ezért otthon fodrászkodik.nekem ez nem fér bele,hogy hozza jár,és hiába mondom neki hogy én nem akarom,vagy én vagy ő,egyszerűen nem érti meg és mindig azt mondja tobbet nem fordul elő de megis mindig megcsinalja.viszon más dologgal nincs így,ha azt mondja nem,akkor nem.viszont ez nagyon felkavar.ötletek?

17L



2017. aug. 20. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogosan gondolod, hogy megcsinálhatja hiszen a volt barátnőjét veled csalta, téged miért is ne csalhatna vele. Nem biztos hogy bármi is történik ott, persze érthető hogy zavar. De ha már elmondtad neki és ő mindig megcsinálja sok dolgot nem tehetsz. Esetleg ajánld fel neki hogy elmész vele.. A lány is biztos nagyon szívesen fog látni
2017. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha mást megcsalt, sajnos nincs rá garancia hogy veled nem fogja megtenni. nincs több hozzáfűznivalóm.
2017. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még jó hogy zavar. Szerintem lehetséges hogy még mindig érez iránta valamit,ezért van az hogy mindig megígéri aztán mégis elmegy. Kérdezd meg mi van vele. Vagy miért csinálja ezt
2017. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!