Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány,16 éves fiú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,16 éves fiú. Szeretnének együtt eltölteni 3 napot, de a fiú szülei nem engedik. Így a normális?

Figyelt kérdés

1 éve beszélgetnek, 7 hónapja vannak párkapcsolatban, ez alatt az idő alatt elég sok minden történt köztük, hiszen nyáron sülve-főve együtt voltak, de nem aludtak még együtt. Nagyon szeretik egymást, ezért úgy gondolják, ennek itt az ideje. A lány szülei ezt támogatják, szívesen látnák és szeretettel várnák a fiút, de a másik oldal ellenzi ezt. Azzal érvelnek, hogy nagyon korai még ez, hiszen fiatalok, és ez még nem helyénvaló.


Vélemények?


Előre is köszönöm!



2015. okt. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hűlyeség
2015. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen gáz már... Bocsi, de általában a lány szülei nem szokrák engedni az eggyütt alvást...
2015. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez esetben fordítva van...


Köszönöm szépen az eddigieket, várom még további emberek nézőpontját is!


Ha csak pár szavakban is, nagyon megköszönném, ha leírnátok, mit gondoltok!

2015. okt. 19. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Általában a normális szülők féltik a meggondolatlanságoktól a gyerekeiket!

Ha a lány terhes lesz, mindkettőjük élete tönkremegy!

És a gyerek is megsínyli, ha nem a szülei nevelik majd fel!

Ahhoz pedig túlontúl fiatalok vagytok hogy kellően körültekintőek legyetek!

Én sem örülnék, ha a gyerekeim voltnátok! De én tennék róla hogy még véletlenül se lehessen a lány terhes!

A fogamzásgátlás elengedhetetlen!

F/60

2015. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Én sem örülnék, ha a gyerekeim voltnátok!"


Nagyon csúnya megfogalmazás volt ez...


Ezt is köszönöm...

2015. okt. 19. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat ha en lennek a lany apja, akkor en sem neznem jo szemmel, de azt is tudom hogy megakadalyozni ugysem lehet.


A fiu szulei szerintem jozanabbul gondolkodnak.

2015. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
én sem engedném, mert nyilván nem ALUDNI akarnak együtt. A dugást pedig nem hagyná jóvá egy épeszű ember sem.
2015. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!