Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal már egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már egy éve együtt vagyunk. Egyszer szakítottunk pár napig és ő ez alatt egy lánnyal elkezdett flörtölni. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azóta néha beszélgetnek és likeolgatják egymás képeit. Nekem ez nagyon rosszul esik. Már mondtam a barátomnak, akkor befejezte, de most megint és azt mondja nem fogja többet tépni a száját, nem érdekli... Ő ezt féltékenységi rohamnak hiszi, pedig a flörtölésük után hogy most is beszélgetnek így nagyon rossz nekem... Mit csináljak? Mit mondjak neki?

2017. júl. 26. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Hagyd ott a francba! Mit mondj neki? Ennyi volt!
2017. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért de egyikőtöknek sincs igaza... Egyrészt, ezen féltékenykedni elég nagy hülyeség, másrészt miután elmondod neki és úgy folytatja, az sem épp szép dolog. De akkor is... Beszélgetnek... Ezen még nem kell kiakadni. Persze az hogy hogyan viselkedik az egy más dolog, de te választod meg milyen emberrel vagy együtt.
2017. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is most szakítottunk. És tudod mit teszek? Semmit, lesz*rom!
2017. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!