Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már, hogy olyasval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már, hogy olyasvalaki tetszett, akiben rajtatok kívül senki nem látott semmi különlegeset?

Figyelt kérdés
Olyasvalaki, aki valamiért nagyon tetszett nektek, de mások nem értették, hogy mit láttok bennük. Akik nem átlagos szépségek, talán nem is olyan szépek, de ti mégis szépnek láttátok őket.
2017. aug. 21. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Gyakorlatilag velem mindig ez történik. Olyanok tetszenek akik másoknak egyáltalán nem és csodálattal néztek a barátomra hogy "miért pont ő" ebben van előny mert legalább szabad a pálya ha szerelemről van szó
2017. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is. :D

17/L

2017. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen, olyan is tetszett, aki mások számára nem volt valami szimpatikus, de szerintem nagyon.
2017. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen😒
2017. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig is azok a fiúk tetszettek nekem, akiket mások nem vettek észre, esetleg lenéztek.


A jelenlegi páromat a kinézete miatt bántották, és bántják mai napig, pedig semmi extra, csak sok a heg az arcán, görbe a háta, és képtelen hízni.


Igaz, mikor először láttam, meghökkentem én is, de most már tetszik, elolvadok, ha ránézek :)


17/L

2017. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát úgy hallottam volt barátnőmet sokan csesztették, hogy miért velem van, de hát ő helyesnek tartott :D
2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!