Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legjobb barátnőmnek csak akkor lesz hirtelen helyes egy srác és kezd rá nyomulni miután azt mondom hogy szerintem tök helyes a srác és nekem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Mar nem egyszer megtortent, hogy a legjobb baratnőm megmondta, hogy egy adott srac nem helyes es nem jonne ossze vele. Volt mar olyan, hogy ezutan en azt mondtam, hogy nem ertem miert mondja ezt mert szerintem az adott srac helyes es tok aranyos. Ezekutan nyomult (nagyon..) az adott sracra es mar hirtelen helyes is volt szamara. Volt hogy ezt tobb sraccal csinalta egyszerre, mintha azt akarna hogy nekem veletlenul se jusson senki. Igen, neki altalaban tobb srac jon be. Es mar nekem kellemetlen ahogy nyomul rajuk.
2017. aug. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy ócska r.banc.Így növeli az egóját...Szabadulj meg tőle.
2017. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CFB ***** válasza:
100%

#1 szépen megfogalmazta, mi a helyzet :'D

Igaza van valamennyire sajnos

Az ilyen nem igaz barát. Szerintem be akarja mutatni, hogy több nálad, hogy arra nyomul, aki neked tetszik. De hidd el, ha így fog magának párt keresni, aki neked tetszik, akkor még fogja szívni.

Én amúgy megpróbálják, hogy egy olyan srácra, aki neked nem tetszik azt mondod, hogy Úristen milyen helyes ugye te is látod?! m

2017. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CFB ***** válasza:
100%

Arra nyugodtan nyomulhat.

Amúgy ilyennel nem érdemes barátkozni. Mi lesz akkor, ha valami nagyobb/komolyabb dologról lesz szó? Lehet azt is le fogja nyúlni.

2017. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan ilyen "barátnőt" akarsz?

Ellenséged sem lehetne különb ;)


Szerintem "dobd ki" a csajt, de ne barátkozz vele.

2017. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a legjobb barátnőd. Az nem ilyen.
2017. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!