Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oltári nagy baromság lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári nagy baromság lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ,akit nem mostanában fogok látni , körülbelül 11 hónap múlva.

Facebookon ,instán bejeloltem , bekovettem,viszont semmi visszajelzés nem jött. Nem aktív , egy profilképén kívül semmi nincs fent.

Idén nem ,viszont az azelőtti nyarakon váltottunk pár szót . Kb. 6-7 éve megy ez.

Na és arra gondoltam ,hogy csinálok egy insta oldalt ,ahol olyan idézeteket osztok meg ,amik rá emlékeztetnek. ( Ez már megvan )

Majd hamarosan ráírnék ( névtelenül ) , és úgy ,hogy sejtse , de ne legyen benne biztos , megírom neki az ún. történetünket az én szemszögemből. Tudom ,hogy nem mennék vele sokra ,viszont jól esne kiírni magamból.

Vélemény?



2017. aug. 21. 18:30
 1/2 I noor Y ***** válasza:
Nagyon jo amikor egy ilyen helyzet kitisztazodik
2017. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó ötletnek tartom:D
2017. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!