Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem, vagy oltári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, vagy oltári nagy baromság?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm. Nekem nagyon bejön, de amikor első találkozásunk volt, mondta h most nem akar kapcsolatot. Ezt tiszteletben tartom. Azóta hetente legalább 2-szer ír nekem, valamilyen formában, természetesen én sem hanyagolom el. Szóval ma megy át a barátnőjéhez a másik városba. Ha legközelebb találkozunk, megkérdezzem tőle, hogy a barátnője szingli?


Mert ugye ő maga nem akar kapcsolatot, vagy ez bántón hangzana?

Gondoltam lassú víz partot mos alapon óvatosan közeledek felé, hátha alakul majd. De nem akarok sokáig ,,időzni" ha mégse. Ilyen még nem csináltam, mit tanácsoltok? 28f


2016. szept. 20. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd, de ne tűnjön nagyon komolynak.

Minél előbb kérdezed, annál jobb.

2016. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem teljesen pontosan, mindenesetre, ha a csajt akarod megszerezni ne kérdezgesd tőle, hogy szingli-e a barátnője, mert azzal csak elcseszed. Ha az érdekel, hogy most van-e esélyed nála, vagy később lesz-e inkább arra kérdezz rá.
2016. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Ha ezzel a lánnyal akarsz összejönni akkor ne tűnjön úgy, hogy a barátnőjére hajtasz. Ha egy pasiról tudnám, hogy járna a barátnőmmel, akkor vagy a pasi nem kéne, vagy a barátnőmmel építeném le a kapcsolatunkat.
2016. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleggé leégetnéd magad, ha megkérdeznéd egy számodra idegen barátnője szabad-e. Gyerekesnek tűnnél, és úgy jönne le mintha féltékennyé akarnád tenni.
2016. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyannak fogsz tűnni előtte, mint akinek mindegy csak nője legyen, mindenkinél bepróbálkozik. Én nem vennélek komolyan ezután a helyében az tuti.
2016. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem fogom megkérdezni tőle, így visszaolvasva tényleg nagy marhaság lenne.
2016. szept. 20. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen bocsi kérdező de végképp nagy marhaság lenne és írtó ciki.
2016. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem az adást!
2016. szept. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!