Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha senki nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha senki nem akar megismerni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy költözés miatt most váltottam osztályt. És bevettek egy osztály csoportba, ahol ők elég sokat beszélgettek. Lassacskán én is beilleszkedtem, beszélgettem velük. Aztán valaki kérdezte, hogy miért nincs rólam kép sehol? Mondtam, hogy nem tudom, csak nem tettem fel. Akkor mondták, hogy küldjek egy képet, hogy ismerjenek meg. Küldtem egyet, ahol az erdőben állok egy fa mellett. Egy rövidnadrágban voltam és egy rövidujjuban. A kép óta minden fiú irogat privátba, hogy megd_gn@, lefektetne, vane pasim, megismernéme őket közelebbről. Először viccnek fogtam fel, elvicceltem és mondtam, hogy nem vagyok k_rv@. Egy lány is rámírt tök kedvesen, hogy szép vagyok csak vigyázzak a fiúkkal mivel rám vannakk kattanva. Én ezt megint nem vettem komolyan. De lassan kezdett eldurvulni a helyzet. A fiúk nem hagynak békén a lányok pedig utálnak mert mindenki velem foglalkozik. És már nem tudok mit kezdeni ezzel mert azelőtt kiutáltak mielőtt megismertek volna. Már nem várom az iskolát, sőt. Most mihez kezdjek? 16/L

2017. aug. 22. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Írj tezsvír..

Megbeszéljük a helyet ès az időt..

Hívom a többi tezsvírt azt megyünk veled a suliba,párszor bevillan a bicska,senki se mer beszolni majd neked,jó tezsvírem?

Csumidáré

2017. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Villan a bicska? 😂😂
2017. aug. 22. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Még szép!
2017. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Öhm végülis elég sokan megakarnak ismerni csak más szemszögből, ha valóban ilyen az összes srác ott, akkor ajánlom hogy ne is törődj velük és fogadd el úgy a dolgot, hogy jobb is hogy egy csapat szerencsétlen nem akar az életedbe beférkőzni, (illetve ha a suliban elkezdenek jó pofizni ne hagyd magad, mert valószínűleg az is csak azért lesz hogy kihasználjanak majd téged)

Régi barátaiddal nem tartod a kapcsolatod? (ez személyes, de) nagyon messze költözél és velük már egyáltalán nem találkozhatsz vagy mi? Nem feltétlen kell a suliban és az osztályban barátkozni, mivel ott mindenki egymásra van utalva és akaratod ellenére is szóba állsz velük (legalábbis nekem ezt mondta egyik ismerősöm)

18f

2017. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
testvéreim én is megyek, egy-két bökés oszt már nem akarnak megrakni testvírkím, szétbasszuk őket a szó összes értelmíben :D
2017. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 I noor Y ***** válasza:

Hat ez nehez helyzet

Sztem elsonek a lanyokkal kellene ezt negbeszelned...marmint h ne utaljanak e miatt

Valahogy meg kell oldanid h megkedveljen egy reszuk

Aztan johet a sok kanos fiu koptatas

Aki nem tetszik es csak arra megy azt utasitsd vissza EGYERTELMUEN.

Ha fiu baratokat is akarsz akik rendesek is veled is nem folyton azon jar az eszuk akkor ismerkedj olyanokkal akik nem nagy kepuek...inkabb csendesebbek de nem gyokerek...jo ez nagyon nehez de altalaban ok rendesebbek

😊😊 a legjobbakat

2017. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van olyan érzésem hogy amit leirtál kétdező az dicsekedésnek szántad.. mindem fiú rád van kattanva.. a csajok meg irigykednek rád...nem beszélnek veled..Nem rosszból de nekem így jött le ez az egész.. Amúgy ha tényleg igaz lenne márcsak azért sem kellenél mert mindenki oda van érted.. én nem leszek a többi srác hogy csorog a látványodra.. vagyis nem vagy különleges.. ezekszerint egy olyan lány vagy aki minden fiút érdekel.. főleg sex végett...
2017. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni szerettem volna. És a lányok nem irigykednek rám, hanem csak nem tetszik nekik, hogy most ez van. Irigyek egy percig se lehetnek, mindegyikük szebb nálam. És lehetséges, hogy ez csak egy szivatás a fiúk részéről és nem is tetszem nekik, nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy most senki nem szeretne velem barátkozni.
2017. aug. 22. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mert csak olyanokat fogsz ki akik sexet akarnak.. ilyen egyszerű ez.. ;)
2017. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább tömni való vagy mint szerelemre vagy barátságra.. (a fiuk szerint) Szivatas nem lehet mert ha ronda lennél akkor magasról leszarnának téged..
2017. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!