Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a fenét tegyek? F/16

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét tegyek? F/16

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit Anotalkon ismertem meg,bár mindi irogál nekem,és olyan szép,hogy most ezt így nem tudom ide leírni, Nos..Rákérdeztem,hogy talizunk-e,de ő elviccelte az egészet,és most nem tudom,hogy mi legyen. Ő 18 éves. Mindig rám ír,meg nagyon rendes velem. Na és van egy olyan lány is,aki 22 éves,és konkrétan szerelmes belémxD Már azt mondogatja,hogy megkérem e jövőre a kezét. Ez is kicsit fura. Majd itt GYIK-en ismertem meg egy 18 éves lányt,akivel jövőre találkozok. Mivel ő is akar. WTF? XD Mit tegyek?
2017. aug. 22. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valóban létező személyek? Láttad őket képeken, ahol mondjuk haveri körben mozognak? Megvan a facebookjuk? Nem akarok ünneprontó lenni, csak létezik a netes trollkodás is
2017. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg valódiak. Mindeggyikkel videóchateltem is :D
2017. aug. 22. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyes vagy??😄
2017. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondanám:D Csak magabiztos,néha.
2017. aug. 22. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Az mindig jó😉
2017. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De most mit tegyek? XD A felnőtt lányokkal jobban kijövök,mint mondjuk a 15-16 évesekkel. Ez fura. Ez normális?
2017. aug. 22. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Készíts egy háremet....?

Nem tudom mit nem tudsz mit tegyél. Találkozz velük, azt amelyik a legjobban bejön...

2017. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!