Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi a fenét csinálnátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi a fenét csinálnátok? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Lesz egy házibuli pénteken, ahol ott lesz álmaim nője, akivel fülig szerelmesek vagyunk egymásba.


Saját szobánk lenne, ahol tudnánk aludni, valószínűleg életünkben először és utoljára...


Viszont az én drága szüleim erre a bulira nem akarnak elengedni, mert jönnek hozzánk nagybátyámék :)



Mondtam nekik, hogy mi a dörgés, de őket ez nem érdekli...


Egyszerűen megbolondulok ezért a lányért...


Mit csináljak???

18F


2017. júl. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak semmi roszra búzdítani de ha tényleg emnyire szerelmes vagy belé és sehogyse tudod meggyőzni a szüleid én elgondolkoznék azon, hogy elkösznék egy éjszakára.... (természetesen egy cetlivel az asztalomon, hogy ne agódjanak miattam).

Amúgy, miért nem aludhatok együtt többet?

2017. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert az ő szülei nem engednek fel hozzájuk senkit, még az 1 éves barátja sem volt náluk soha, én meg az ország másik végén lakom, és nagymamámnál vagyok ilyenkor ott.


Mamámhoz a 2 szobás panelbe nem vihetem föl egyszerűen...


Hozzám megint nem engedik el soha...

2017. júl. 12. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
18 éves felnőtt férfi vagy. Fogod magad és elmész oda, ennyi, megteheted.
2017. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 I noor Y ***** válasza:
Szokj ki
2017. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 évesen ennyit megtehetsz. Amúgy meg max azt mondod hogy az egyik nagyon közeli barátod 18. szülinapját ünneplitek.

Nem szoktam hazudni , de volt már rá példa 1x-2x és ez általában jó kifogás ,mert közeli barát és mégis csak 18. szülinap.

2017. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jöhetek a bulira? :))
2017. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!