Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi a fenét csiná csáljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csiná csáljak? 13/F

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályunkban, akibe eléggé bele vagyok habarodva. Az a helyzet hogy ez életem első szerelme. És nem nagyon tudom hogy mit kéne most csinálni.

Az a lényeg hogy én megírtam neki Facebookon hogy tetszik meg minden.


2017. aug. 7. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Várd meg a válaszát! :)
2017. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kaptál azóta választ tőle?
2017. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha véletlen nem jönne össze a dolog akkor be keseredj el!

Az írásodból látszik, hogy értelmes vagy.

2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem . Semmi :(. Nagyon halvány jeleket hagyOGAT ami alapján van esélyem, de pont az utolsó isi napokon kezdett el nagyon jóban lenni egy sráccal az osztályból. Ezt már nem bírtam hova tenni, de nem is akartam mert már a nyakamon volt a szünet.
2017. aug. 7. 18:10
 5/19 A kérdező kommentje:

Halvány jelek alatt értsd:

-Mindig a közelemben van

-fojton engem bámul, akárhol is van

-fojton mögém vagy elém áll be pl tesiórán

-és amúgy ez nem biztos, de a barátaim szerint folyton rólam álmodozik

2017. aug. 7. 18:24
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom ha már rólam álmodozik, akkor nyert ügy, de a barátaim úgy gondolkodnak mint egy 13 éves, én meg úgy mint egy 15 éves (ergo simán kinézem belőlük hogy csak szivatnak)
2017. aug. 7. 18:27
 7/19 A kérdező kommentje:
(am köszi hogy nem cikiztetek ki hogy 13 évesen szerelmes vagyok :) ment a zöld :))
2017. aug. 7. 18:30
 8/19 anonim ***** válasza:

Jaj ez olyan aranyos....


Várd meg a válaszát, hívd el sétálni

2017. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aranyoooos??? O_o hát ez a szitu valóban... :(. Vagy mire gondoltál? Am sétálni még kicsit korai lenne elhívni. Meg... Hát igaz, egy kicsit parázok. Mindig kiver a víz, meg feszült leszek akkor is, ha csak a közelemben van.
2017. aug. 7. 21:17
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai?


És azért aranyos mert én is ilyen voltam

2017. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!