Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné tini szerelemről könyvet írni tiniként?

Figyelt kérdés

Tinilany vagyok, aki imád könyvet írni. Annyi tini szerelemről szóló könyvet olvastam, hogy hogy tetsszünk meg a fiúnak, aki tetszik, honnan tudjuk, hogy bejövünk-e neki... De mindegyik könyv csalódás volt. Olyan alap dolgokat irtak bele legtöbbször, hogy unalom volt olvasni. Na jó, értitek, mire gondolok.


Most is csalódtam épp egy könyvben, és arra jutottam, hogy irni fogok egy saját konyvet. Es mivel tini vagyok en is, sokkal jobban tudhatom a dolgokat, mint egy felnott, hiszen en most vagyok tini, es nem a "régi időkre" emlékezem vissza.


Volt mar két barátom is, sok tapasztalatom van (nem csak párkapcsolatra gondolok), ezenkívül jól írok (nem beképzeltségből), így érdekessé tehetném a választékos megfogalmazással az olvasó számára a konyvet.


Szerintetek érdemes lenne belefogni? Tiniként mit mondtok?


(A konyvet 12+ korosztálynak szánom)


2017. aug. 22. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Uram irgalmazz.....
2017. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
62%
szerintem jo lesz. Ha kesz el tudod kuldeni nelem uzibe? Vagy ilyesmi?😃😄
2017. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg jól írsz (fogalmazással és persze helyesírással együtt) akkor miért ne? Esetleg ha kész vagy, nekem is átküldheted. 15/l
2017. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%
Nekem is küldheted majd ccc:
2017. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem van rá igény- és mindig is lesz. Nyugodtan vágj bele, tényleg jó lenne egy tinitől-tiniknek könyv. Szerintem még az lenne jó ötlet, ha kerítenél egy fiú társírót (szintén kamaszt), aki a másik oldalról is tud nyilatkozni, tanácsokat adni. A könyvedben mindenképp térj ki, hogy hány évesen mi fér bele egy kapcsolatba, mert ezzel manapság sok a probléma. Szintén még egy javaslat: egy könyv kiadatása drága, erre ennyi idősen meg pláne nincs nagyon pénzed. Szerintem blogot is írhatnál (persze minőségit, nem ingyeneset) és azzal szorosabb lehetne a kapcsolatod az olvasókkal. Esetleg Wattpadon is "debütálhatna". Ezeket tényleg csak azért írom, hogy ne a pénz legyen az oka, egy ilyen könyv abbahagyásának. Az írói képességed így is meg tudnád mutatni. Amúgy kíváncsi lennék neked mi az elképzelésed egy kapcsolatról, az udvarlásról:)

14/L

2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kosz a válaszokat! :)
2017. aug. 22. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet, én is gondolkoztam már könyv íráson. Ha alakul már valami nekem is küldhetsz részletet, szívesen mondok véleményt :)

14/L

2017. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hajrá!!!!😊
2017. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azóta elkészült?
2021. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom azóta elkészült e a könyv. De ha mondjuk 16-17 evesen írtad ki a kérdést még mindig lehet rá 1-2 max pár éved. De szerintem 25-30 után már ne próbálkozz tovább.
2021. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!