Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné próbálkozni? Vagy ez mit jelenet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két éve tetszik egy fiú. Igazából mindig is ismertük egymást, mert az én apám és az ő apja már régóta nagyon jó barátok. Először akkor figyeltem fel rá amikor először együtt síeltünk, előtte nem is nagyon gondolkodtam ezeken. Azóta akárhányszor meglátom, csak egyre jobban tetszik, mára már szerelmes vagyok belé... Mindig is azon a véleménye voltam, hogy az lehetetlen hogy egyáltalán csak be is jövök neki, vagy valami de aztán egy nap beszívezte facebookon a profilképem a legjobb barátjával együtt. oké, oké jöhet mindenki azzal, hogy ez semmit sem jelent stb stb de ez számomra akkor is fura volt. aztán utánna egy két nappal rámírt és megkérdezte hogy találkozok-e vele. természetesen igent mondtam de amikor meglátott nagyon megijedt.

Az őt ismerő lány barátaim szerint tuti tetszek neki, csak elérhetetlennek tűnök. nektek mi a véleményetek?



2017. máj. 16. 16:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Adj egy esélyt a dolognak. Valószínűleg tetszel neki, csak félénk. Kezdj el beszélgetni vele mint barátok, majd elválik mi lesz.
2017. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2017. máj. 16. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátkozzatok aztán majd lesz valami, én is hasinló cipőben jártam. Szerintem kölcsönös volt a vonzalom, minden nap találkoztunk, egy suliba jártunk, de távolságot tartottunk. A ma már bátrabb lennék.
2017. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!