Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretném ha újra jóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném ha újra jóba lennénk?!

Figyelt kérdés
Sziasztok !😁 na szóval volt egy fiú akibe kb. 1 évig bele voltam esve . Szerintem ő ezt tudta is és tudott irányítani ..tök jóba lettünk ..úgy érzem nagyon kiismertem őt . Mindent elmondott nekem ami történt vele még ha felbukkant egy csaj is a lathataron elmesélte szóról szóra h mi tortent koztuk .. meg h milyen o valojaban ..de szerintem azert bizott meg bennem mert neha azt mondtam neki hogy o nekem olyan mit egy testver es soha nem mondanek el senkinek semmit amit o mesel nekem .. egyszer kiakadtam rá és pár hónapig nem szóltam hozzá. Most nem tudom mi legyen 1 hete uvegeztunk egy szuletesnapon es smarolnunk kellett nem akartam belemenni de vegul raszedett .és utanna azt mondta h isten is igy akarta . Nem tudom hogy mit csinaljak nekem o nagyon bejön ..és tudom h neki is tetszek meg ha nem is mutatja ki érzem ahogy rámnéz .19L ő 23F

2017. aug. 21. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
De... Ha neked ő bejön, mint pasi, akkor miért mondtad neki, hogy olyan, mint egy testvér neked??
2017. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19 vagy tényleg? Mert a kérdésed 14 éves szintjén van,ami gáz egy elvileg felnőtt embertől.
2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!