Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100%-osan reménytelen eset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%-osan reménytelen eset vagyok csókolózásban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy távkapcsolatban élek kicsivel több, mint másfél hónapja, eddig ügyesen eltitkoltam a csókolózási tudatlanságok azzal, hogy csak ölelgettem/puszilgattam/fogtam a kezét, de az előbb mondta, hogy a következő találkozáskor egy csók is elcsattanna, de én még soha nem csókolóztam és csak annyit értek hozzá, hogy "be kell kapni" az ajaknak az (azthiszem) felső részét és mozgatni, vagy ilyesmi. Kérek mindenkit, ha nem is vagy benne profi, mindegy, csak az alapokat akarom tudni, sajnos nem kamu a kérdés:(
2017. aug. 23. 00:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, 15 évesek vagyunk
2017. aug. 23. 00:46
 2/7 anonim válasza:
89%

Hát ez elég érdekes a mai világban ahol már 8 évesen tudják a fiúk hogy kell seggbe dugni egy csajt.


Na tételezzük fel hogy tényleg ilyen suta vagy.

A történet a következő:

A csókolózás úgy kezdődik hogy megpuszilod a lánynak a száját, többször egymás után lassan, semmi kapkodás.

Aztán óvatosan kinyitod a szádat, ő ezt érezni fogja és ő is kinyitja az övét és akkor át nyalsz a szájába és találkozik a nyelvetek és tulajdonképpen a nyelvek folyamatos mozgása adja a smárolás lényegét.


Na most mindent lehet jól és rosszul csinálni szóval nem árt odafigyelni 1-2 dologra.

Először is ha mondjuk fokhagymás lángost zabálsz smárolás előtt akkor ez lesz az első és utolsó alkalom hogy a lány csókot kért tőled.

Minimum rágózzál csókolózás előtt de ha megfelelően igényes vagy akkor fogat is mosol mielőtt találkoztok.


A másik hogy mikor átdugod a nyelved a szájába akkor lehetőleg ne dugd le a torkán mert azt nem fogja élvezni. Szóval ezt az egészet finoman óvatosan és lassan kell csinálni.

Még egy dolog, ha jó akarsz lenni akkor nem állsz ott vele szemben mint egy deszka hanem átöleled, megfogod a derekát óvatosan magadhoz húzod és csókolózás közben simogathatod is a hátát meg a fenekét.


Ha ezekre odafigyelsz imádni fogja a dolgot veled együtt úgyhogy hajrá.

2017. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joerious válasza:

Mielőtt én csókolóztam először, videókat néztem, hogy tudjam, hogy kell. Lószart se ért :D

Összeütközött a fogunk, nagyon ciki volt. A fogakra figyelj!


A másik tipp, hogy ne próbálj állandóan nyelvezni, csókold az alsó ajkát, a felsőt és ha úgy érzed, hogy eljött az idő, akkor told lassan a szájába a nyelved és játssz a nyelvével.


A legfontosabb dolog, hogy ne izgulj! Ne gondold túl a helyzetet, csak sodródj az árral.

2017. aug. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jo tipp: a nyelves csokhoz 2 ember kell, ha az egyik is bena akkor nem fog menni. Annyi lannyal csokoloztam mar akinek arra h finoman elkezdem a nyelvemet hozzareinteni a szajukhoz az volt a reakcio h kinyitottak a szajukat es elkezdtek nyalogatni a nyelvem... Fujj a hideg kiraz. Eletemben egy lannyal tudtam jol nyelvesen csokokolozni vele isteni volt, szoval megegyszer mondom, a nyelvest nem ajanlom kezdesnek.
2017. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egy fontos dolog! Ne kapkodj! Ha az ember szájában a másik nyelve úgy mozog, mint egy felizgatott meztelencsiga, az elég ellenszenves! A nyelveknek sem kell azonnal találkozniuk, először csak puszik vannak, lágy érintések, egy-egy tizedmásodpercre összeérnek a nyelvek, és amikor már benne vagytok, egyszerűen átadod magad (illetve a szádat) a szájának, átdugod a nyelved, és miközben simogatod az ő nyelvét a tiéddel, hosszan csókolóztok. Persze ez átcsaphat vad smárolásba később, ilyenkor már a fületekből is nyál folyik, de semmi visszataszító nem lesz ebben, akarod érezni majd minden porcikájának minden ízét.

Egyébként a legjobb utalni rá, hogy te még nem nagyon csináltál ilyet, nem ciki ebben a korban. Ő majd megtanít.

2017. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem nyelvessel szeretnék kezdeni, hanem az alappal,arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan kell
2017. aug. 23. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel mar teszetosza, itt nincs olyan, hogy alap, meg halado, meg profi, meg forgatokonyv. Ha a helyzet ugy hozza, maris a szadban lesz a nyelve, ha meg nem engeded, leegeted magad. Ha nem vagy ra felkeszulve, akkor ne eroltesd a dolgot. Semmirol sem vagy lekesve.
2017. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!