Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 18 éves, gólyatáborban ismertem meg, szervező volt. Egy suliba fogok vele járni, ő még két évig ott lesz. Nagyon megtetszett, viszont teljesen nyilvánvaló, hogy közömbös vagyok számára. Nem egy álomsrác, inkább a különleges fajta(egyébként nagyln népszerű és nincs barátnője). Egyszer kétszer beszélgettünk, de szinte biztosan nem érdeklem. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Messengeren ráírtam, de csak szűkszavakkal válaszolt, nem szeretnék megint ráírni. 15/l

#fiú #iskola #tetszik #szeretném hogx észrevegyen
2017. aug. 23. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha nem akkor nem. Neked is ha valaki nem jön be nyomulhat akármennyit ugy se fog bejönni. Szerintem nézz ki mást magadnak...
2017. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia szerintem állj elé és próbálj feltűnoskodni előtte mert ha be jön neked nagyon azt tudom ajánlani küzdj erte bocsi de az előző válasz íróval nem értek egyet képzeld én is hasonló helyzetbe voltam az volt az én helyzetem hogy német országban voltam és be.jött egy.nagyon.helyes.srác és 2het múlva megkerestem és egy telefoni alkalmazás segítségével sikerült össze baratkoznunk és össze jöttünk
2017. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ba.ssz hozzá valamit! Biztos hogy észre fog venni,sőt még követni is fog" 😂
2017. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 2. Válaszoló ☺,
2017. aug. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!