Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szerethetem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerethetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt egy párkapcsolatom, 3 hónapig tartott, kb fél éve lett vége... A párkapcsolatom során sose éreztem a "szerelem" érzést, csak simán szerettem a csajt(mint pl családtagot) és ragaszkodtam hozzá, csókkor nem éreztem semmit stb. Ám azonban még a mai napig naponta eszembe jut, legtöbbször legszivesebben ráírnák beszélni vele(azóta 1x összevesztünk majd kibékültünk de nyilván nem beszélgetünk) és nem tudom mit kellene tenni... Szerintem eléggé hiányzik, mit tegyek? Vissza kéne valahogy szereznem? Eléggé megbántottam szakításkor(ő szakított), és még mindig nem érzem a szerelem érzést, de lassan megöl a hiánya... Nem tudom mit kellene tennem.

2017. aug. 25. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Probalj meg egy hasonlo szemelyisegu lanyt keresni? vagy valamivel elterelni a figyelmedet rola massal foglalkozni?!
2017. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még a sulival se tudom elterelni a figyelmem róla, soha nem találkoztam még hasonló személyiséggel se mint ő, nem véletlen volt ő az első barátnőm is
2017. aug. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!