Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szerethetem még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerethetem még mindig a volt barátom?

Figyelt kérdés

A volt barátommal majdnem fél évig voltam együtt. Minden rendben volt velünk, nem veszekedtünk stb. Egyszer volt egy gyenge pillanatom amikor kiborultam (otthoni problémák miatt) és szakítottunk (azóta beszéltünk már arról hogy ismét összejövünk). Pár hónap múlva összejöttem jelenlegi barátommal (lassan másfél éve). De az a problémám, hogy még mindig szeretem a volt barátom, a jelenlegit meg már nem annyira. Nem tudom hogy mit csinálják. Szakítani nem akarok, mert teljesen összetörném a szívét a barátomnak.


Szerintetek mit kéne tennem?



2017. jan. 15. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfelejteni a volt barátod, akkor szakíts, ez csak a mostani barátod kárára fog menni. Sajnálatból ne legyél vele, mert az a legalja dolog, és ha rájön, hát... nem leszel a szíve csücske.

Másrészt, volt ami volt, elmúlt. A másik barátod már szerintem rég túljutott a dolgon. Neked is ezt kéne tenned. A lányok sajnos sokszor nem tudják elfelejteni volt barátjukat, és ezek szerint gyorsan bele is gázoltál egy új kapcsolatba, ami hiba volt. Szóval ne játssz a barátoddal, mert ő valószínűleg szeret, te meg csak sajnálatból vagy vele miközben mást szeretsz. Szakíts vele, felejtsd el a régi barátodat, vannak ezen a bolygón milliónyian, sőt milliárdnyian. Nem Ő lesz az egyetlen alkalmad a boldogságra.

Ha túl vagy a szakításon, és elfelejtetted a volt barátodat, akkor kezdhetsz újra nézni barát után. Addig csak ártanál neki.

Viszont nagy valószínűséggel ezt nem fogod elfogadni, tovább hitegeted magad, míg lesz belőle valami óriási nagy konfliktus. Remélem nem így lesz. 18/f

2017. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!