Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerethetem még mindig?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetem még mindig? Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Pár éve volt a bátyámnak egy legjobb haverja akit először nem bírtam aztán szinte mi is legjobb barátokká váltunk, később pedig átalakult ez az egész ennél többé és elkezdtünk kavarni persze titokban nehogy megtudja bárki is, főleg ne a bátyám. Idővel pedig kezdtem belé szeretni és ő lett az... Az első ember akibe teljes mértékben beleszerettem, az igazi akiből csak egy van. Sokszor a barátaim társaságát hagytam ott azzal, hogy haza megyek mert fáradt vagyok, közbe pedig csak hozzá mentem, minden alkalmat megragadtam, hogy vele lehessek. Nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk de az egész kicsit olyan volt. Persze játszottam, hogy ez csak egy laza barátság kis extrákkal. Éreztem legbelül, hogy ő nem úgy szeret ahogyan én őt. Egyszer úgy adódott, hogy bátyámnál aludt és titokban átjött az én szobámba és én kis naív odaadtam neki aznap este a szüzességem, mert azt hittem, hogy akkor végre egypár leszünk. (Ez pontosan holnap lesz két éve.) Miután ez megtörtént rá 4 napra azt látom facebookon, hogy kapcsolatban van egy lánnyal. Teljesen összetörtem lelkileg, a szívem darabokra hullott szét, ilyen fájdalmat még soha nem éreztem. Azóta együtt van ezzel a lánnyal, többször meg is csalta ez a lány őt persze ezt azóta se hiszi el senkinek mind1 is... A fiú facebookjáról le vagyok tiltva, már kb másfél éve nem is beszéltem vele, kint dolgozik Németbe csak néha jön haza, most már a lány is kiköltözött hozzá, teljesen új élete lett. De én még mindig itt vagyok 2 év után és még mindig össze van törve a szívem és iszonyatosan hiányzik, legszívesebben órákig csak ölelném pedig alig hallok felőle. Tudom, hogy a múltban élek és egyszerűen nem bírom túl tenni magam rajta, pedig mindennél jobban szeretném. Örülök, ha ő boldog és remélem az is, de én nem akarok feleslegesen reménykedni, valószínűleg már egy teljesen más ember lett. Hogy felejthetném őt el? Kérlek segítsetek
2015. dec. 24. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy feltalálod a varázslatot, vagy beszélsz vele, valamilyen úton-módon.
2015. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az bizonyos hogy ez a személy csak kihasznált és csak egy átlagos barátjaként kezelt. Hiba volt hagynod, hogy lefektessen. Biztosan kanos volt, és csak kapóra jöttél.

Az hogy 2 év után is ennyire szereted, azt jelzi hogy tényleg sokat jelent neked.

Javaslom az idődet töltsd azzal hogy barátaiddal foglalkozol, különböző tevékenységekre jársz el, ahol új barátokat és akár új szerelmet is találhatsz.

Zárd le magadban ezt a fejezetet, hiszen soha nem jelentettél számára többet egy barátnál, és mára az is kiderült hogy nem is érdekled már egyáltalán.

Foglalkozz magaddal, lásd meg az élet szép oldalát. Beszélgess a barátaiddal, és erősítsd meg ezeket a kapcsolatok.

Sok sikert kívánok és Kellemes Ünnepeket!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2015. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy része dolognak, amikor én még nem bírtam akkor ő egyszer szerelmet vallott nekem de én akkor elutasítottam, mert nem is igazán kedveltem, és nem nem felejtett el ugyanis kb 2 hónapja ismerősnek jelölt facen de szándékosan nem jelöltem vissza később megszüntette a jelölést, szóval mégis csak gondol rám és tudom, hogy lány kérésére voltam nála letiltva. És hidd el rengeteg járok el a barátaimmal és rengetek bulizunk de ez nem tesz teljesen boldoggá
2015. dec. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!