Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy tetszenek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

14 év

170 cm

55 kg

Középhosszú sötétszőke haj

Sötétzöld szem


Többek szerint érettebb viselkedésem van a koromhoz képest, vicces, őszinte (néha nagyon is) lány vagyok.

Rossz tulajdonságom talán az, hogy van amikor túl sokat beszélek :)

Nem igazán jönnek be a mai tömegpasik, számomra fontos az egyéniség.


Köszönöm a válaszokat:)



2017. aug. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejön. Főleg a sötétzöld szem:D Viszont a személyiséget nem tudod bebizonyítani:)

Valamint hobbikat, elfoglaltságot se említettél.

2017. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretek olvasni, zenét halgatni, regényt írni, utazni, túrázni... elég sok mindent :) de sajnos inkább introveltált vagyok, szóval a barátkozás nem nagyon megy
2017. aug. 25. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezekkel a tulajdonságokkal, hobbikkal van bőven miről beszélni:)

Ritka ilyen korban, valamint mai világban, hogy az olvasás egy hobbi. Én is imádok, bár sajnos az íráshoz nincs elég tapasztalatom, de egy képregény-t jelenleg kreálunk.

Előző voltam (amúgy 19/f)

2017. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imadom az ilyen lanyokat :D sajnos en nem vagyok nagy turazo egy serulesem miatt es neha eleg csendes is vagyok -pont emiatt reszesitem elonyben a nagydumasokat-, de neha engem is le kell loni :D az olvasas ram

Is jellemzo, e tobbszor is elolvasok mindent ami tetszik(olyan, mint amikor rongyosra hallgataz egy zenet :D). Egyetem elott 10 evig szinjatszoztam, az utolso lar evben mint sege rrendezo, de inkabb diszletepito:D eleinte elkezdtem pazichologiat tanulni, aztan elmentem mernokire, szoval eleg erdekes az erdeklodesem :D szintugy introvertt vagyok es eleg nehezen nyilok meg:/ ha elfogadaz tolem egy tanacsot:ne hagyd magad lehuzni a korosztalyod altal.

2017. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!